Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-26, 19:44   #2329
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
Diorshow jest boski, jeśli lubisz dużo i dramatycznie ja osobiście przepadam im dramatyczniej, tym lepiej, ostatnio namiętnie przyklejam rzęsy, bo tusze już mi nie wystarczają

kurde... jak mój TŻ zaczął mówić, że jak znajdzie pracę ( czyli za ok. pół roku ), to będzie trzeba się rozejrzeć za pierścionkiem, to ja się wystraszyłam

hmm...władcę pierścieni mówisz? chyba sobie obejrzę
Pierścionka nie ma co się bać, nie gryzie Gorzej ze ślubem Tam wszyscy komentują jak się panna młoda ubrała, jak umalowała, uczesała, czy to ślub z miłości, czy dziecko w drodze, czemu kiełbasy nie ma na stole i dlaczego takiego chłopa sobie wzięła Paranoja

Lubię dramatyczne rzęsy niestety rzadko który tusz mi daje ten efekt

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
A czy mogłabym się też uśmiechnąć o tego smsa?

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:20 ----------


eee, ten diorshow to znowuż nie jest tak dużo i dramatycznie zależy to też od tego, jakie się własne rzęsy ma. U mnie akurat od Hypnose przykładowo nie był jakoś super lepszy
Wyślij mi pw z numerem to Ci wyślę eska, bo też go dostałam

Hypnose jest dla mnie nieco przereklamowany. Nie robił u mnie właściwie nic
Cytat:
Napisane przez króliczek Pokaż wiadomość
ano zależy mnie hypnose tylko wydłużyło, a diorshow z kolei zagęszcza fantastycznie, a słabo wydłuża z kolei. ogólnie na dzień dzisiejszy mój faworyt to ciągle 2000 calorie MF
Nie wydłużył? To po kij ja go kupowałam?! No nie no.. Teraz mi mówią takie rzeczy


Mariolka , ja nie kojarzę zapachu, nie pomogę


Aaa, wiecie, przestawiam się na fluidy apteczne (chyba na Vichy Aerateint Pure) . I dziś Pan w aptece mi doradzał w kwestii rodzaju, koloru Normalnie chłop jak marzenie! Z takim do sephory i na truskawę bym non stop chodziła
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-02-26 o 19:46
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora