Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-07-20, 15:18   #3839
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część X

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
jest ma zdjecie takie na czarno-bialym tle
i ja tam wiem, ze nie maja nic wiecej do zaoferowania, ale mimo wszystko wicie sie maja opanowane do perfekcji
Kurde, to didzejos nie marnował czasu, po chwilce od Twojej akceptacji dostałam od niego zaproszenie Tylko niech nie ma mi za złe jeśli nie akceptuję zazwyczaj mam w znajomych tylko ludzi, z którymi gadam
(te wijące się panienki pewnie mają gumowy kręgosłup )

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym fiolet jest taki ciemny ze srebrnym brokatem, ładna, ale chyba różowa jeszcze fajniejsza
już w miare jestem spokojna ja bym ją za kudły wyciągała! ale żal paznokci! jeszcze bym złamała nie no może jutro pojedziemy a jak nie to Tżt powiedział, że wezmie dzień wolnego po weekendzie i pojedziemy...tyle, że właśnie w rocznice chciałam żebyśmy byli razem ale zobaczymy...ona praktycznie u nich mieszka już pare lat, do niczego się nie dokłada itd ale mojemu Tżtowi kosmetyki podkrada! dlatego ostatnio wszyscy zaczeli chować swoje kosmetyki po pokojach

no to chyba mniej więcej jak moja zwykła, albo ciut więcej. Ale taka to bezpieczniejsza szkoda, że nie mają tylko takich ciut mniejszych wersji
no nie mam i to też boli!
heh ja to nie wiem co się tak niektórzy uparli na te zawijasy kobiece....przecież tyle świetnych teledysków jest, które nie opierają się tylko na seksie. No, ale może takie coś najłatwiej stworzyć

Kicia patrz jak Twoja fotka przyciąga!



my się nie śmiejmy bo my jesteśmy na pewno zazdrosne o te umiejętności!:P tylko żadna z nas się nie chce do tego przyznać
Co do szczotki- chciałam albo czarną albo właśnie fioletową ale jeszcze jestem niezdecydowana

Jakim cudem kuzynka podkrada kosmetyki TŻta? Mój TŻ jest w pewnym sensie ascetą jeśli chodzi o kosmetyki i jedyne, co mogłaby od niego podkraść to hm... pianka do golernia Dziwna ta kuzynka


Moja fotka z profilowa jest taka sexy Te blond pukle opadające zalotnie na twarz
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora