Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Samoopalacze i kosmetyki brązujące
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-08-27, 12:51   #1309
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: Opalamy się!!!!

hej zamieszczam odpowiedzi
a oto moj mail:
"hej
mam do Ciebie pytanie o chusteczki samoopalajace,ktore kupilas/es na allegro te takie z angli nczy one sa dobre?czy nie smeirdza po jakis czasie jak samoopalacz na skorze?bo sie tak zastanawialam nad tymi vichy a tu taka duza paczka wiec mi sie spodobaly ale boje sie zaryzykowac a na wizaz.pl jeszcze opsu do takich nie ma
pzdr serdecznie "

1.odp

"Witam,
rzeczywiscie kupiłam chusteczki. Wcześniej kupilam takie chusteczki firmy DAX Cosmetics i byłam bardzo zadowolona, a potem zobaczyła na Allegro te.
po pierwsz używam tych chusteczek tylko do twarzy, więc nie wiem, jak działa na cialo. Po drugie denerwujace jest to, ze jest tam 25 sztuk, ale nie sa oddzielnie pakowane, wiec kiedy otworzy się paczkę to ma sie razerm 25 chusteczek. Jeżeli chodzi o zapach, to "pachnie" samoopalaczem, ale niezbyt dlugo. Jak wieczorem się posmaruję, to zasypiasjąc czuję zapach, ale rano juz nie.
Musze przyznać, ze te DAX Cosmetics były trochę lepsze. Poza tym, ja mam bardzo jasna skórę, wiec dla mnie te są ok, ale nie wiem, jak dla innych.
Pozdrawiam serdecznie
Monika "

kolejny moj mail do tej osobki:
"dzieki za odp
nie widzialam ze sa takie chusteczki daxa,chcialam kupic vichy lub La Roche Posay ,wiec dzieki za info to chyba lepiej siemoplaci kupienie pojedynczej od czasu do czasu a mozesz mi jeszcze napisac ile dalas za ta daxa?to taka pojedyncza jak z Vichy?
pzdr "


odp :
"Daxa kupiłam kiedyś w Rzeszowie, ale potem nigdzie ich już nie widziałam, chociaż znalazłam w jakimś sklepie internetowym. Wpisz "chusteczki samoopalajace DAX", powinno wyskoczyć. Kosztowaly około1,50. Są pakowane pojedynczo.
Pozdrawiam Monika "


2.mail do kolejnej osoby:

"Są spoko, nie śmierdzą i są dośc delikatne, tzn nie wyglądasz po jednym użyciu jak czarnuch, co wiąże sięz tym, żenie ma ryzyka powstania smug jak naprzykład gdzieś nie dotrzesz chusteczką. Zapach jest naprawdę spoko. Tylko po uzyciu umyj dłonie!

pozdr

rydlerek"

3. i od ostatniej :
"witaj
ja kupuje te chusteczki dla mojej dziewczyny i ona jest bardzo zadowolona a co do tego czy smierdza to ja nie czuje a wiem ze ona ich uzywa caly czas. chusteczki sa firmy Wilkinson a nie jest to firma krzak
pozdrawiam
taunusgxl"



hehe wiec sa chyba calkiem niezle
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując