Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zwątpienie minerałowe
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-27, 04:33   #440
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Zwątpienie minerałowe

Cytat:
Napisane przez alexxz Pokaż wiadomość
No i po raz kolejny ... nic nie wyszło. Chyba czas porzucić minerały.
umyłam twarz, nałożyłam krem nawilżający, na to puder perłowy z BU, nasypałam trochę podkładu EM na talerzyk, zwilżyłam pędzel flat wodą termalną, nałożyłam podkład na pędzel,nałozylam podklad na twarz (3 warstwy) i ... nic. A wlasciwie to podkreslone pory, ale nic poza tym. Nie mam już siły. Dziewczyny, co robię nie tak?
Moze za duzo warstw nakladasz?
Wazna tez jest pielegnacja(skora musi byc gladka,oczyszczona,pory zmniejszone)
Uzyj lekkiego kremu nawilzajacego(najlepiej w formie mleczka,tak zeby szybko sie wchlanialo)
Na to naloz podklad mineralny(ale jedna warstwe)
Potem spryskaj termalka
Musisz probowac roznych sposobow
Cytat:
Napisane przez blue_apple Pokaż wiadomość
właśnie. jak nie sprawdza się dany sposób nakładania/dana formuła/krem/primer/.../... to należy to zmieniać i próbować innych sposób.
ja szczerzę nie cierpiałam EDM, nie krył za dobrze, warzył się, spływał, świeciłam się okrutnie. przy Lumiere jest zupełnie inaczej, mimo, że przy pierwszych dniach stosowania Lumiere twarz jakby się przyzwyczajała i też było kiepsko.
a co ostatnio zauważyłam, gdy skończył mi się bambusowy puder biochemii urody? że bez niego nic mi nie spływa. wreszcie. a chyba powinno być odwrotnie?
wystarczy krem i podkład. czasem nałożony na sucho, czasem na wilgotny pędzel, czasem spryskana twarz po nałożeniu 1 warstwy podkładu na sucho...
trzeba znaleźć swój sposób, a wtedy już będziesz zadowolona
Zgadzam sie
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując