Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 10:25   #1344
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 5

Cytat:
Napisane przez Vanth Pokaż wiadomość
A Vanilla(którą nota bene również mam w planach zakupowych) nie wychodzi na oku bardzo blado? Podczas testowania w MAC - u przynajmniej na dłoni wyglądała jaśniutko, dlatego rozważałam Brule jako bazowy na całą powiekę, taki bardziej neutralny, w kolorze skóry. Choć możą Vanilla lepiej rozświetli spojrzenie - no i mam dylemat. Pigment obłędny jest - też co prawda jedynie na podstawie testów pisze, ale gdyby nie moja totalna nieumiejętność nakładania sypkiej formy (wciąz walczę z Naked), to już dawno byłby mój!

A Burn wypada bardziej jako brąz złamany czernią, czy tez czerń delikatnie jeno rozjaśniona brązowymi tonami?
a czym nakładasz pigmenty? bo ja też pamiętam swoje początkowe przygody z MACiem i nie było łatwo. Mi pomógł, na początek fluffy z Sephory bo tylko takim dysponowałam, choć prędko ustąpił miejsca MAcowej 217stce. Ale idea jest prosta, nabierasz ze słoiczka trochę pyłku na pędzel, nie ma co mocno przyduszać, wystarczy niewiele, i trzeba dobrze ten pędzelek strzepać o bok pudełeczka z pigmentem jak nadmiar zleci to nie będzie się osypywał. A jak lekko zroszysz pędzel wodą termalną np to już w ogóle będziesz miała wibrujący kolor na powiece. myślę tu bardziej o pigmencie Vanilla bo Naked jak nazwa wskazuje jest naked, ale też jest atrakcyjny - np do rozcierania granic w brązowych mejkapach
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora