Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-28, 10:46   #3696
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 314
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
z wizazu tez sporo się dowiedziałam

był dłuższy, ale trochę się zmarnowało przy rozjasnianiu, zresztą widać taki pasek jasny przy odroście a odrost standardowo jak na 9 miesięcy mierząc. to, co mam na zdjęciu ma z 10 cm, a jeszcze to, co zafarbowane ok. 1-1,5 cm

co do drugiego się nie zgodzę. zresztą pokażę Ci jeden wpis na blogu http://yesiwantyouback.blogspot.com/...o-czy-nie.html
podcinanie chroni w ten sposób, że włosy są zdrowe i nierozdwojone, przez co się nie kruszą.
No i o to mi chodzi, że widać że rosną jak się nie kruszą
Ale ta dziewczyna napisała, ze długo nie obcinała, dopiero jak jakaś tam długość osiągnęły i podcięła to był efekt, a ona jak widać uwielbia długie włosy więc jej też pewnie zależało na długości, mimo że włosy kondycyjnie nie zachwycały. Wiadomo każdy robi to co chce, jego głowa, jego włosy, jego sprawa
Ale o to o co mi chodzi w sednie tej sprawy, najlepiej oddaje cytat z jej bloga w tej notce którą wkleiłaś
"Warto? Warto! Ale nie za często, z umiarem. I moim zdaniem - nie u fryzjera, ale to każdego indywidualna sprawa."
Jestem tego samego zdania i tego się póki co będę trzymać

A co do odrostu to w takim razie fakt, standardowy i jaka różnica między Twoimi a farbowańcami
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zgłoś do moderatora