Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-18, 19:34   #288
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Pilnie poszukiwana pomoc - prośba o dobre rady !!! Zagubiona dusza

mogę ??? Bo jeżeli macie po mnie tak dalej jeździć bo jaka to ja nie jestem...to wybaczcie, ale sądziłam, że chociaż tu mnie ktos zrozumie, ale jeżeli nie to trudno.


blagam konkrety imiennie, kto jezdzil i czym jedzil nie chce odpowiedzialnosci zbiorowej.

osobicie, najpierw podeszlam do twojej osoby entuzjastycznie bo lubie pomagac ludziom i uwazam, ze takie pozornie niewybijajace sie z tlumu osoby kryja wielki potencjal w sobie, ktory ktos musi zauwazyc badz odkryc.
potem gdy okazalo sie, ze nasz punkt widzenia (nasz, bo wiekszosci osob, ktore ci doradzaly, a wiec to nie byla jakas pojedyncza odoosobniona paranoja) jest inny niz twoj, zaczelas brac te nasze uwagi bardzo siebie. i bylas niezadowolona, ze nie piszemy tego co chcialabys przeczytac, dajac upost swemu niezadowoleniu. my ci tylko sugerujemy, ty nam zwracasz uwage i to dosc bezposredni sposob i nikt nie pisze, ze na niego jedziesz
przeciez to tylko internet
sa rzeczywiscie utarte schematy zachowan, ze powinno sie dziekowac za nietrafione prezenty i nietrafione rady z usmiechem na ustach, zeby innym bylo milo niepisana dzentelmenska umowa dlatego dziwi nas, ze ciagle ci cos radzimy, nic z tych rad nie wykorzystujesz, a potem szukasz winnego
to w normalnym zyciu nie przejdzie, wiec lepiej sie obejsc bez stosowania takich zachowan rowniez na drodze komunikacji internetowej.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora