Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-24, 07:32   #2482
Carmela_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 383
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Ja myślę, że normalnie w aptece dostaniesz Sama sobie kupiłam brevoxyl, który ma dużo mniejsze stężenie niż ten benzacne, który ma james, ale jeszcze nie zaczęłam stosować... Póki co nakładam glyco-a i zastanawiam się jak zaplanować kurację, bo przy tym nadtlenku benzoilu muszę się dodatkowo zaopatrzyć w coś z witaminą C i E albo jakieś inne antyoksydanty...

Rząsy super! Gdzie to cudo eveline można dostać?

Swoją drogą potrzebuję tuszu do rzęs dobrego i kolorze naprawdę CZARNYM. Uwielbiam diorshowa iconic za to jak prszedłuża rzęsy, ale on nie jest wystarczająco czarny - sama mam czarną oprawę oczu i takie jasne czarne tusze z nutką szarości źle wyglądają. Polecicie coś?
Hmm jak tylko James zaobserwuje jakieś zmiany,to lecę po Bezacne.Wolę wszystko w dużych stężeniach,bo mam dosłownie skórę słonia.Po lekturze bloga Azjatycki Cukier, też myślę nad jakimś serum, właśnie z witaminą C.Jednak wiem,że ona ulega łatwo zniszczeniu,a nie chcę kupować czegoś,w czym nie będzie ona aktywna i działająca

Dziękuję kochana,ale to nawet nie połowa tego,jak ładnie wyglądały, zanim zaczęłam je malować Serum kupiłam za niecałe 15 zł w sieci sklepów Beauty Store.Nie jestem pewna,czy nie mają go też w SP.

Ja używam klasycznego 2000 calorii i wydaje mi się mocno czarny.Możesz sprawdzić efekt na moim blogu,nie żebym chciała sobie nabijać wejścia,ale głupio mi tak zasypywać temat swoimi fotkami
Carmela_ jest offline Zgłoś do moderatora