Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-09-12, 17:39   #3279
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne - cz. XXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No właśnie nie pamiętam...w górach raczej. Sprawdzę to w domu
spoko

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
mam awizo! ale wsadzam ręce w pierogi, więc albo podlecę wieczorem na pocztę albo jutro z rana się zerwę jak skowronek i pofrunę
oo.. super

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Też śliczny, ale dupe to to zdecydowanie nie ejst.
nie, nie, dupe nie jest. Nie liczyłam na to. W butelce wydawało mi się, że będzie bardziej zblizony.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Abuuu, ja tu dzisiaj planuję podskoczyć...nie mogę usiedzieć już...jeszcze 56 minut...jak nie będzie w tym Rossie EG to kogoś rozszarpię -.- albo poryczę im się tam, szopkę zrobię ;P
eh... oby był

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
no wiem wiem, ale u Ciebie taka gęstość drobinek, tak myślałam, że więcej niż jedna warstwa
faaajny
rozumiem

fajny

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość

muszę się wstrzymać jak będzie promocja na FF to może się skuszę albo na urodziny sobie sprawię
niedawno była...

Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Mam porównanie Essiaka i Essence
Malowanie: Essiakiem nie najechałam na skórki, Essence widać, że troszkę mi się ciapnęło- ma szerszy pędzel.
Drobinki w Essie są delikatniejsze, bardziej eleganckie, jest ich więcej, są mniejsze. W Essence są większe, rzadsze i bardziej widoczne same w sobie..
Kolor jest prawie identyczny, chociaż jak malnęłam na kartce to Essence wydaje się ciut ciemniejszy (tak jakby miał w swojej tonacji odrobinę fioletu).
Krycie: Essie 1 warstwa, Essence 2 warstwy.

obydwa piękne, ale znając trwałość Essence, to wzięłabym Essie
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora