Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-03-21, 10:05   #3228
Panna Ada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 6
Dot.: Retinoidy doustnie: Roaccutane, Acnenormin, Isotrex i inne... CZ.III

Cytat:
Napisane przez aniiaa123 Pokaż wiadomość
ja miałam ten protopic tylko że słabszy 0,03 a jest jeszcze 0,1. przepisala mi go dermatolog gdy mialam czerwoną piekącą skore wokół ust, wytrzymac sie nie dało. sama nie wiem co mi pomogło bo derma przepisała mi ten protopic na noc i nanobase na dzień.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:08 ----------

a na usta i okolice ust polecam wam NANOBASE, koszytuje około 30 zl ale mi pomaga, szkoda ze nie wiedziałam o niej wczesniej bo uzywałabym jej od poczatku kuracji , derma mi ją poleciła
Czyli nie stwierdzisz czy C pomógł ten protopic? Mam receptę, ale jakoś mam opory przed jej wykupieniem. Mam jeszcze jedno ostatnie już pytanie Czy przy zapaleniu tej czerwieni, czy skóry wokół ust miałaś problem ze śluzówką jamy ustnej? Byłam dziś u lekarza rano i powiedziała mi że mam zapalenie dolnych dziąseł i śluzówki na dole i ona nie wie czy to ma związek z zapaleniem czerwieni...lekarka rozłożyła ręce i przepisała maść w żelu taką dla dzieci przy zapaleniach jamy i ząbkowaniu. Nic mnie bardziej nie stresuje niż brak diagnozy, przyczyny, póki co leczę tylko objawy.
Panna Ada jest offline Zgłoś do moderatora