Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-30, 07:48   #868
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XIX

Cytat:
Napisane przez xdorkax Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny, ja dziś wstałam dzięki mojemu dziecku skoro świt. Ale nie ma tego złego ... itd. Staram się nadrabiać.
Wczoraj też przepadłam w s. Takie piękności widziałam, że wszystko chciałabym mieć. Te pomadki cośtam vinyl są piękne. W mokotowie, jeśli ktoś będzie kupował produkty Shiseido, to trzeba się upomnieć o gratisy, produktów origins nie będzie, ale naprzeciwko jest ich sklep firmowy. Wpadłam tam na chwilę. Warto, konsultantka wie co mówi. Dostałam próbki wszystkich maseczke choć niczego nie kupiłam.
Kupiłam jeszcze torebkę w Ryłko, ale to do pracy więc zakup w pełni usprawiedliwiony.
W empiku z Viva są jakieś maseczki Bielendy, chyba po 14zł.
W D nie ma na czym oka zawiesić.
W five o'clock nowe herbaty japońskie - wzięłam bancha arigato. Zaraz próbuję.

Dobra jest, chyba jedyna zielona, która prawie nie pachnie jak zielona i od której mnie nie odrzuca
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora