Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Problemy i pielęgnacja cer suchych, naczynkowych, wrażliwych, alergicznych
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-08-31, 11:13   #2301
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Problemy, pielęgnacja i kuracje dla cer suchych, naczynkowych, wrażliwych. ZBIO

Cytat:
Napisane przez madzia.a Pokaż wiadomość
Szkoda, ze w aptece dbam o zdrowie nie ma jeszcze tego serum
Czy używałas jego poprzednika? Czy to serum z rutyną jest tak samo dobre jak to z witaminą K? Miałam to z wiatminą K i byłam z niego zadowolona
czy zauważyłaś również jakiś wpływ tego filtru z Iwostinu na naczynka? Z tego co pamiętam, to ma ochrone tylko spf 30- a to nie dużo. Ja mam filtry z Iwostinu, ale z spf 40 i 50. Czy ten filtr na naczynka, zmniejsza jakoś zaczerwienie skóry?





Dziewczyny Diosminex, jest tańszym odpowiednikiem Detralexu. Detralex, to najlepszy lek na kłopoty z żyłami, a jak wiadomo naczynia to też żyły- na ulotce zresztą pisze, że wzmacnia żyły i naczynia włosowate, Detralex to niestety lek na recepte, a Diosminex nie. Jakież było moje zdziwienie, gdy jeszcze mało wiedziałam o problemie naczyń krwionośnych, a mój mąż który ma problemy z zylakami na nogach dostał te same tabletki co ja na rumieńce
Diosminex ma dokładnie taki sam skład jak Detralex, w aptece Dbam o zdrowie jest po 20 zł. Chociaz ze względu na wysoką cene jem tylko jedną tabletkie dziennie, a jest zalecane by jeść 2 - ale to wychodzi 40 zł na miesiąc, a efekty widoczne są dopiero po 3
Kupuje Esceven (90 tabletek- 6 zł), ponieważ ma wyciąg z kasztanowca. chociaż jesli ktos ma pieniądze to bardzoej polecałabym Venscin Frtoe (30 tabletek po 10 zł) jest dużo lepszy niż Esceven!
Oraz podstawą w walce z naczyniam jest Cerutin bądź Rutinposcorbin!!!!
Polecana jest również witamina B2
Idac do lekarza mozecie jeszcze poprosić o witamine pp, oraz wode borową 15 do przemywania twarzy.
Dzięki za wyczerpującą wiadomosć. Przez ostatnie 2 tygodnie z uporem maniaka szukałam serum Dermacosu i nie znalazłam Zdecydowałam się, że jak wrócę z podróży za miesiąc, to kupię Ruboril i zacznę brać tez tabletki. Madzia.a myślisz ,ze powinnam iść najpierw do lekarza czy moge zacząc brac te tabletki na własną rękę?
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując