Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-11-05, 21:24   #2104
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez zapaałka Pokaż wiadomość
Jeju, dziewczyny jak mozecie nakladac na twarz takie stezenia Ja przy swoich 'marnych' 25 % balam sie o swoja skore, bo inne czesci ciala da sie jeszcze zaslonic, a twarz to jednak twarz. Nie boicie sie, ze zrobicie sobie krzywde? Wiele razy padalo w tym watku stwierdzenie, ze skora wcale nie musi schodzic platami, zeby byl efekt, wiec moze tak jest w waszym przypadku? Widzicie jakies pozytywne zmiany?
Wiesz to był mój trzeci peeling na całą twarz, natomiast czoło złuszczam od 1,5 miesiąca co tydzień i tak ,ze 2 dni pod rząd kładę takie stężenie, bo dopiero wtedy mi się skóra złuszcza. Wcześniej sprawdzałam na kawałku skóry niższe stężenia, ale zero reakcji, ani szczypania, ani łuszczenia...skóra tylko lekko ściągnięta. Ja jakiś poważnych problemów z cerą nie mam , ale na czole zostały mi po rozdrapywaniu strupków z "nastoletnich czasów" takie małe , sine wgłębienia, skóra miała niejednolity kolor i widzę ogromną poprawę po tym intensywnym złuszczaniu., czoło mam jak wyprasowane, jasne, prawie idealne, niedługo zostawię je w spokoju
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora