Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pytania i porady fryzjerskie
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-11-06, 22:00   #584
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Farbować farbą stałą po kremie koloryzującym Loreal? Czy ta farba starczy na dł

Cytat:
Napisane przez lakowkaliliowa Pokaż wiadomość
Mam kilka pytań co do farbowania włosów. Zastanawiam się nad zamienieniem kremu koloryzująego na farbę stałą. Od 5 lat używam kremu koloryzującego L`Oreal - Casting Creme Gloss kolor ciemna czekolada. Mój naturalny kolor to jasny brąz. Przeszkadza mi jednak to że po 3 tygodniach kolor mi się wypłukuje, staje się nierówny i widać odrosty. Od mojej ostatniej koloryzacji tym kremem minął miesiąc i z włosów kolor zszedł bardzo nierówno, końcówki mam bardzo jasne, ponadto widać duże odrosty.

1) Chciałabym zapytać czy kiedy użyłabym farby trwałej(stałej?), to czy kolor pozostałby dłużej na włosach? Nie chce mi się co miesiąc biegać do fryzjera żeby nakładać ten krem koloryzujący na całość włosów.

2) I czy mogę nałożyć farbę stałą na nie do końca wypłukany kolor? Zanim ten kolor zszedłby mi całkiem minęłoby bardzo długo. A chciałabym już pofarbować włoski farbą stałą, bo to co zostało z kremu koloryzującego wygląda nieelegancko (niechlujnie).

3) Jaką użyć farbę stałą żeby była bardzo podobna do kremu którego używam obecnie(ciemna czekolada)? Najlepiej żeby była to farba po której nie wypadną mi włosy, jakieś dobrej marki, żeby włosy błyszczały i nie łamały się. Niestety nigdy nie farbowałam włosów niczym innym niż ten krem Loreala o którym mówiłam, dlatego bardzo proszę o jakiekolwiek sugestie.

Mam 22 lata, włosy długie, brak siwych włosów, są gęste ale zdarza im się łamać. Pozdrawiam
1- farby stałe trzymają sę na włosach co najmniej miesiąc- przy czym zaczynają się oczywiście pojawiać refleksy i odrosty od różnyc czynników
2- możesz na spokojnie. farba poziomu 3 trwałości, oczywiście przy odpowiednio dobranym kolorze, pokryje poprzedniczkę.
3- zdecydowanie uważaj na wszelkiego rodzaju czekolady. we farbach trwałych prawie zawsze wychodzą one czarne. proponuję wziąć farbę o ton niższą. jeśli szukasz profesjonalnych, ja tam sobie chwalę Wellę Koleston / Colour Touch i ogólnie każdą z nich. spokojnie, łamać się nie będą.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując