Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-03, 13:48   #4611
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziewczyny, jaka ilosc jest cienia w opakowaniu tej marki? jak ktos wie ile g. ma roz to tez prosze o uswiadomienie.
Gdzies , kiedys natknelam sie na ta wiadomosc, ale za chiny nie umiem tego znalesc.

Ogolem wkurzylam sie na opakowania AM. No takie wielgasne... zajmuja duzo wiecej miejsca niz innych marek, a wizualnie jest wrazenie ze produktu jest ogolem mniej. Teraz sobie mysle ze chyba duzo mniej nie jest, ze przez to opakowanie tak sie moze wydawac. Probowalam przesypac cien od AM do opakowania od EDM. Balam sie ze otwierajac AM rozsypie cala jego zawartosc, wiec przesypywalam przez dziurki. Troche sie napukalam, ale mam caly sloiczek od EDM pelny, wciskajac sitko troche proszku mi przez dziurki wyskoczylo, a w sloiczku od AM widac, ze jeszcze troche proszku jest, wiec pewnie dobre 2g a moze i wiecej jest. Zadowolona , reszte sloiczka AM wlozylam do pudelka z rzeczami aktualnie nie uzywanymi , czekajacymi na swoja kolej, ale milo by bylo gdyby sie caly proszek jednak w sloiku EDM zmiescil.
Mimo, to nareszcie mam cienie w sloiczkach takiej samej wielkosci, albo podobnej( BM jest troche mniejsze, pewnie to miniaturki + jeszcze probki cieni tez sa mniejsze sloiczki) i w pudelku z cieniami mineralnymi mam wiecej miejsca. Opakowanie cienia AM, zajmuj strasznie duzo miejsca. Roz od BM mam w takim samym opakowaniu, ale pojemnosc to 0,85g jesli dobrze pamietam. Jednak roz to roz, wszystkie marki jaki mam, maja wieksze opakowania w rozach i jakos mi to pasuje w pudelku. Jednak w pudelku gdzie mam same cienie plus baze pod cienie to mi ten sloik od AM bardzo przeszkadzal i prosze... proszku musi byc wiecej niz w rozu od BM, bo troche mi jeszcze zostalo.


edit.

znalazlam
cien 3g
roz 4g

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-03-03 o 13:58
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora