Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-10, 10:23   #2420
falubaz
Rozeznanie
 
Avatar falubaz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: 3-miasto
Wiadomości: 695
Dot.: Zabieg Cosmelan-Pamietnik- Część VI

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Cosmelan mozna stosowac latem!!! do lipca jeszcze troche czasuto zdązysz sie odplamic....Dziewczyny umierammam zapalenie piersi w nocy dreszcze i 39 temperatura!!!
no to super
współczuję zapalenia piersi wiem co to za cholerstwo. Jak odstawiłam od piersi mojego terrorystę, to po 3 dniach myslałam, że oszaleję - goraczka, okropny ból... na szczęście obyło się bez antybiotyku, bo zaczęłam brać tabsy na zasuszenie.
Powinnaść iść do lekarza, chociaż dzisiaj jest niedziela, to jedź na pogotowie, powinni dać Ci antybiotyk. Narazie próbuj domowymi sposobami. Nie wiem czy karmisz dziecko, jeśli tak to po karmieniu obłóż sobie bolącą pierś zimną pieluchą... Namocz pieluchę, wsadź na parę minut do zamrażarki, a potem na pierś... Ale dopiero po karmieniu, przed karmieniem raczej trzeba rozgrzewać Oprócz tego warto obkładać rozbitymi, schłodzonymi liśćmi kapusty... jesli na piersiach pojawią się plamy, chyba będziesz musiała wziąć antybiotyk. . A jeśli masz nawał spróbuj pić napar z szałwi. Przeciwbólowo i na gorączkę możesz doraźnie wziąść paracetamol. Mam nadzieje, ze pomoże

Edytowane przez falubaz
Czas edycji: 2009-05-10 o 10:24
falubaz jest offline Zgłoś do moderatora