Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki M.A.C. cz. 11
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-10-07, 21:42   #776
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz. 11

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Z tego samego względu skłaniam się do chłodnej zimy .

Azalea zasadniczo jest we wkładzie, bo to róż PRO, ale coś mi się kołacze, że w jakiejś limitce była w normalnym opakowaniu . Mogę się jednak mylić


Ja dobrze wyglądam w All Fired Up, ale za to baznadziejnie w Up the Amp. Najgorzej wyglądam w szminkach pomarańczowych i brązowych, a ciepłe nudziakowe beże robią ze mnie zombie .
Craving nie znam, ale się zapoznam
Wydaje mi się, że Relentlesly Red to niezła szminka dla BW, może ciut ciepła, ale na pewno nie nazbyt jasrawa. A Lady Danger to kolor wręcz zalecany BW, wg mnie to nie jest ciepła szminka, jest ocieplona i jest mocno nasycona. AFU jest ciut chłodniejsze więc może pasować i BW i TW. Up the Ump to typowy, letni fiolet, jest zbyt zgaszony na zimę. Craving - MLBB na każdą zimę, podobnie jak Plumful (Plumful to też z kolei mocny i piękny kolor dla chłodnego lata )

Dziwię się Madziczka, że nie myślisz o DW, bo to by wyjaśniało dlaczego masz tak ciemny i ciepławy pigment ust, że aż RussianR na Tobie brązowieje i dlaczego tyle ciemnych szminek wchodzi gładko - Hang up może wyglądać dobrze jedynie na DW, na BW i TW da efekt ponurego gotyku (i to późnego )

Sorry za off-topic

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
A ja jej jeszcze nie macałam

No i co kusisz ColourPopami
Daj znać, jak będziesz robiła następne zamówienie

Spoko, jak Ci nie pasuje, to możesz mi podesłać

Nie miałam okazji próbować tego z S., ale darowanemu Upwardowi nie będę w szczoteczkę zaglądać

Podeślę Ci z gratisem w postaci Creme Cup Biedna ta CC, mi nie pasuje i najwyraźniej nikomu komu ją oferuje, nikt nie chce, aż mi jej szkoda. Może zacznę ją nosić, żeby nie było jej tak przykro
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora