Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pasty do zębów - naturalne, bez fluoru
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-09-20, 17:42   #108
201604250949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 9 802
Dot.: Pasty do zębów - naturalne, bez fluoru

Cytat:
Napisane przez Keket Pokaż wiadomość
A znacie pastę L`Angelica? Kupiłam w doz. Używam dopiero miesiąc, więc niewiele mogę o niej napisać. Ma bardzo nauralny skład.


Zawiera naturalne wyciągi z tymianku, mięty i bazylii.
Instytut Zielarski L'Angelica od ponad 20 lta opracowuje naturalne produkty służące zdrowiu, łącząc skomplikowaną wiedzę o ziołach leczniczych z wielowiekową tradycją i naukowymi innowacjami. Teraz L'Angelica wprowadza na rynek pastę do zębów wyłącznie z naturalnych składników. Pastę, która jest zdrowa i bezpieczna zarówno dla użytkowników jak i dla środowiska.

Tymianek- właściwości oczyszczające i zwalczające nieświeży oddech
Mięta- właściwości odświeżające i tonizujące
Bazylia- właściwości łagodzące, ochronne i perfumujące

Pasta Świeży Oddech L'Angelica powstaje:

  • bez użycia substancji zakazanych
  • bez prowadzenia testów na zwierzętach
  • wyłącznie przy użyciu produktów rolniczych i zootechnicznych o certyfikowanym pochodzeniu ekologicznym
  • bez użycia GMO, czyli produktów modyfikowanych genetycznie
  • bez użycia substancji jonowych
Kupuję czasem w superPharm jak nie mam pod ręką ulubionej, tyle że ja wybieram tą: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...a-ochrona.html
Bez sensu tylko, że jedna z nich "Tea Tree Oil " ma sles, dla mnie odpada bo nie lubię się z tym składnikiem ale reszta chyba jest bez


Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Znam pastę l'Angelica i wolę ziaję bez fluoru. Tak w ogóle to fluor jest nam potrzebny, po prostu niemal każdy pija herbatę bogatą we fluor stąd są te jego nadmiary, jak ktoś nie pija dzień w dzień herbat to nie ma chyba przeciwwskazań by sięgnąć po normalną pastę z fluorem.
Dlatego nie ma co oszczędzać na herbatach, to ta tania, ekspresowa, marketowa (zwłaszcza czarna) ma dużo fluoru
Ja tam pasty z fluorem już nie tknę, organizm przez te lata na tyle się odzwyczaił od tych past, że po latach gdy chcąc nie chcąc sięgnęłam u znajomych kilka razy razy po normalną pastę było mi niedobrze i bolała mnie głowa (normalnie boli mnie raz na rok tylko od dużego smogu zimą) Od tego czasu unikam tych past jak ognia

Edytowane przez 201604250949
Czas edycji: 2014-09-20 o 18:04
201604250949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując