Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Miranda Kerr i inne tematy część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-05, 11:33   #1266
PinkVanille
Zakorzenienie
 
Avatar PinkVanille
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 5 893
Dot.: Miranda Kerr i inne tematy część IV

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Jestem już po pierwszym tygodniu pracy. Piątki mam wolne
Praca póki co OK
Cat to fajnie, że jesteś zadowolona z pracy.

Cytat:
Napisane przez Cat Lover Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ostatnio trafiłam na bloga Hungry4life. Bardzo Wam polecam. Dziewczyna pisze przejmująco i szczegółowo o swojej historii choroby. Można poczytać, jak nasza służba zdrowia zrobiła z niej inwalidkę. Dziewczyna ma 30 lat, jest z Lublina (Pink ) i od ponad dwóch lat nic nie je i nie pije... polecam Wam poczytać.
Nie przepadam za czytaniem o chorobach zwłaszcza, że w pracy mam sporo do czynienia z kwestiami medycznymi więc tej tematyki wystarczy mi aż nadto. Z tego tylko co się zorientowałam (bo rzuciłam okiem na blog, ale bez wczytywania się) to ona ma jakąś wyjątkowo rzadką chorobę. Nie chce jakoś specjalnie bronić pol służby zdrowia, bo kuleje mocno (z przyczyn organizacyjnych i finansowych przede wszystkim - sami lekarze mocno się na to skarżą, że chcieliby leczyć, chcieliby stosować najnowsze metody, ale co z tego jak nfz odmawia finansowania i oczekuje stosowania przestarzałych metod) ale mamy bardzo dużo dobrych lekarzy którzy na prawdę potrafią pomóc.


A w temacie kotów to na wakacjach sporo ich się plątało po ulicach - zwłaszcza w arabskich dzielnicach. W zasadzie praktycznie wcale nie widuje się psów, tylko koty. Jeden trafił mi się taki zaczepny miauczał, robił minki w stylo kota ze Shreka niemal wskoczył mi na kolana - myślał chyba, że coś mu dam do jedzenia, ale niestety nic z sobą nie miałam. A na moją propozycję, że zabiorę go do Polski odwrócił się tyłem i poszedł wzbudzać litość przed kimś innym


A w tematach włosowo - kosmetycznym- mam nowy, piękny kolor włosów moja fryzjerka trafiła idealnie dawno nie czułam się tak dobrze w żadnym kolorze. Niby zmiana jest bardzo subtelna, ale różnica jest


Ruszyła akcja rabatowa w Rossmanie na makijaż - jeśli chcecie uzupełnić zapasy to jest dobra okazja - rabat 50% za zakup 3 produktów.


I jeszcze w tematach makijażowych to bardzo spodobała mi się nowa limitowana kolekcja kosmetyków Charlotte Tilbury "Pillow Talk" przepiękna - idealnie w mój gust. Najbardziej chciałabym z tej kolekcji szminkę, paletę cieni i ten genialny korektor. Spójrzcie tylko na ten makijaż :
https://www.youtube.com/watch?v=RLgKvHOxeUs

Szkoda, że wciąż Tilbury nie do kupienia w PL
Ostatnio sporo marek miało swoje premiery m.in. Fenty Beauty a dziś Anastasia Beverly Hills - a ja bym chciała Charlotte


Teo czy dobrze pamiętam, że zamawiałaś online Charlotte Tilbury? Z jej stronki czy z jakiegoś sklepu? Dużo płaciłaś za przesyłkę? Polecasz zamawiać?
__________________





PinkVanille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując