Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-10-19, 18:48   #2841
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XVI

Cytat:
Napisane przez aniszonekk Pokaż wiadomość
Daj znać, jak przyjdzie Ginger , bo się na nią czaję
Dziewczyny z Łodzi, czy w S. w Manu lub Galerii widziałyście może testery małych Hud? Myślę nad Ametystem ale chciałabym organoleptycznie sprawdzic.
Myślę, że na razie nigdzie w PL stacjo nie ma, bo na stronie jest info, "produkt niedostępny stacjonarnie". Ech, kliknę, kliknę zanim się pojawią, jak nic... Póki mam bon 10%, bo jeszcze go zużyję gdzieś gupio
Osz w mordę, rzucili kolejne nowości do Sepho online, widziałyście? Korektor od Hudy, który jedzie do mnie razem z Sultry, paletkę świąteczną i zestawy Kat von D., coś tam Zoevy, co nie wygląda źle... Poszaleli!

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:39 ----------

Cytat:
Napisane przez patrysienka Pokaż wiadomość
Widziałyście nową paletkę Becci?

Swoją drogą, które rozświetlacze najbardziej polecacie? Mam i Hudę i ABH, maca, ale dziś stanęłam nad beccą i chyba najładniej lśni tłumaczę sobie, że należy i tak zużyć te, które posiadam
Nie, na żywo nie - byłam dziś w kiepskiej Sepho niestetyż, takiej z podstawowym asortymentem.
A czego szukasz w rozświetlaczach? Jak ma oślepiać - to chyba ten nowy diamentowy z Fenty tylko. Jak subtelna tafla - Becca albo Huda. Genialne, raczej z daleka widoczne ma ponoć Jeffree, ale jeszcze nie zamawiałam, też sobie wmawiam, że najpierw coś skończę (akurat! )

Edytowane przez najada_naj
Czas edycji: 2018-10-19 o 18:48 Powód: literówka
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora