Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-05, 18:30   #388
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez johnw57 Pokaż wiadomość
Morelle, a już myślałam, że tylko ja jestem takim typem wiosenno-letnim Faktycznie, przy Twoich oczach i skórze najlepiej Ci jest w złocistych kolorkach. Ja jako dziecko to miałam prawie platynowy blond, później ściemniałam, ale do średniego blondu. Morelle, mam do Ciebie pytanko, Majiblond to pewnie zalecana jest do brązowych włosów a nie dla średnich blondynek. I pewnie majiblondy nie są zalecane dla siwych włosów (myślałam tu o mojej Mamie). Czy majirell ładnie kryje siwe włosy ?? Bo kolorki pewnie ładne wychodzą. Nigdy nie miałam profesjonalych farb Loreala. Zawsze wybierałam Loreal Excellence, raz Goldwella, bardzo długi czas stosowałam mieszaninę platynowo-perłowego ze złocistym Voila (też profesjonalnej firmy) kolorek świetny. Zniszczeń zero, bardzo błyszczące włosy.
Pozdrawiam
]
Oj, mam nadzieję Jo, że w końcu uda mi się wysłać ci odpowiedź. Bo co napisze, to występuje jakiś błąd. Ale do rzeczy. Majiblond bardzo mocno rozjaśnia, ale nawet dość jasne włosy nie zawsze łatwo się poddaja farbie. Więc pewnie i ciemne, a może i średnie blondynki byłyby też zadowolone. Nasilniejsze są odcienie z literką S. A Majirel ma śliczne odcienie, z blondów cudny jest 10.13 "złocisty len". Jak sądzę pokrywa siwe włosy. Sama mam jakieś trzy, więc nie wiem tego z autopsji ale w końcu to mocna farba z amoniakiem, więc nie powinno być problemu.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora