Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kłujący ból w piersi :(
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-25, 18:12   #39
pierzchala6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 2
Dot.: kłujący ból w piersi :(

Cytat:
Napisane przez Anseis Pokaż wiadomość
Witam Was

Piszę, ponieważ mam podobne, ale nie takie same jak większość z Was objawy. Odczuwam od 2 dni kłucie w prawej piersi, na jej skraju, blisko mostka. Jakby miała tam szpilkę. Nawet, gdy nie kłuje jestem wstanie wyczuć to miejsce bo trochę boli przy ucisku. Reszta piersi przy ucisku nie boli. Któraś z Was pisała, że nie ma co się bać bo rak nie boli. Moja mama, jak się później okazało, od jakiś 8 lat nosiła to cholerstwo w sobie. Rok temu zaczęła odczuwać podobny ból. Okazało się ma dwa złośliwe guziki, piersi nie można bylo uratować, ale cieszymy się, że ona czuje się już dobrze. Tak więc trochę się tym przejmuję i wybieram się do lekarza. Wam radze to samo. To, że koleżance z forum badania nic nie wykazały nie znaczy, że można ich zaniechać. Nie chce żadnej z Was straszyć, a jedynie zachęcić do badania. Czy może któraś z Was miała podobne objawy do moich?
dla zainteresowanych Mam sposób na kłucia w piersiach z polecenia babci ; okłady z białej kapusty - polecam bo skutecznie pomagają - pisałam wcześniej o tej metodzie - Barbórka
pierzchala6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując