Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Najlepsze Prostownice PART II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-08-18, 17:58   #2099
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Najlepsze Prostownice PART II

Cytat:
Napisane przez Bumelantka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! po przejżeniu całego wątku już w maju zdecydowałam się że nie będe kupować prostownicy za 100-150zl tak jak planowałam. W wakacje pracowałam i mam wreszcie kasę i planuję kupić swoja upragniona prostownice Wybralam 4:
1. Babyliss Pro 35 mm New Tech
2. Efalock Flat Champ
3. Gama z regulacja i jonizacja
4. Tondeo z regulacja i jonizacja
Wybor dosc trudny. Mam wlosy do ramion, jest ich dużo ale są cieńkie, dodatkowo pofarbowane ze względu na mysi kolor:/ Włosy od uszu lekko wywijają sie we wszystkie strony, falują i tworzą różne zagięcia. Są dość sztywne i bardzoooo podatne na wilgoć. Do tej pory prostowałam włosy najtańszą prostownicą, którą pożyczałam od sąsiadki 15 min i moje włosy po wyjściu na dwór w pochmurny dzień były powyginane w różne strony.
Jako ze mam cienkie włosy zaczelam sie zastanawiac czy 2 ostatnie prostownice Gama i Tondeo ktore nagrzewaja sie powyzej 160 stopni to nie za duzo na moje wlosy wyczytalam ze farbowane i cienkie wlosy powinno sie prostowac temp 140 stopni czy to prawda?????
Z kolei o Efalocku wyszperałam ze schodzi ceramika po dłuższym użytkowaniu ok1-2 lata wiecie coś o tym??????
A na koniec Babyliss rzekomo zawodny, psuje sie??????? i nie ma jonizacji tylko nie wiem czy ona coś daje faktycznie???????????
Pomóżcie i poradźcie, nie zostawiajcie mnie w kropce Pozdrawiam.
1-kiedys sie zastanawialam nad tą prostownica, bo jest pełnoceramiczna, ale po lekaturze calego watku sie rozmyslilam, moje wlosy naprawde ciezko wyprostowac mimo, ze nie sa mocno krecone
zdecydowalam sie na tondeo z regulacja
2-ten model efalocka tez jest pelnoceramiczny, nie jak model Master ktory tez mialam, ale zeszla ceramika i ogolnie nie bylam zadowolona, wiec tej firmy nie polecam

stawialabym albo na game albo tondeo, slyszalam, ze sa niemal identyczne, tylko tondeo jest bardziej energooszczedna
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora