Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-07, 15:41   #2854
navioe
Zakorzenienie
 
Avatar navioe
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 499
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Chyba znalazłam swój podkład idealny nalatałam się za nim jak głupia, całe miasto zleciałam. Opinie na KWC miał takie sobie, ale poleciła mi go jedna Wizażanka i stwierdziłam: spróbuje. Mówię o Catrice all mat plus. Kosztuje 27zł, kolor ma idealny jak dla mnie bladziocha (a bałam się, że będzie ciemniał). Co prawda nosiłam go dopiero 3 razy, ale oezu, jak się go cudownie nosi wcale go nie czuć na twarzy, wygląda jak moja druga skóra i krycie mi odpowiada, jest takie średnie, ale zakrył mi wszystko na twarzy, przykryłam korektorem tylko jeden wykwit. wykończenie ma bardzo rozświetlajace, ja bym go w ogóle nie pudrowała, ale moja tłusto-mieszana cera tego wymaga, więc muszę + na to meteoryty/ kulki z kobo i wygląda cudownie. Trzyma sie tak caly dzien na tłuściochu z babydream. Jedyny minus to to, ze muszę dać 4 pompki, by pokryć całą twarz, bo konsystencję ma dziwnie kremową (ale przyjemną!) ale mimo to nie robi maski. muszę się przyzwyczaić, bo zawsze była maks jedna pompka. Pewnie będzie przez to niewydajny, ale dla takiego efektu moge ko kupować co miesiąc.
navioe jest offline Zgłoś do moderatora