Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-15, 08:50   #2937
juka_juka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wrześniówki 2017 ❤ cz. 3

Marta jesli Zosia chce spac z Wami to niech spi.Ja uważam ze na tym etapie jeszcze można na to pozwolic.Gorzej jak bedzie miala pól roku czy rok no to wtedy może być problem bo się przyzwyczai.Ja swoja w ciagu dnia zawsze odkladalam do łóżeczka.Zauważyłam że jak zaśnie na łóżku naszym czy w salonie to spi dluzej.Pozwalam jej na to.W nocy w łóżeczku spi normalnie i nie wybrzydza.

Maluchna moze tak się nauczyła.Gdyby bylo cos nie tak to pewnie lekarz by zauważył.Zapisaliśmy Myszkę do laryngologa.Zauważyłam że to jej charczenie w nocy jest związane z ulewaniem.Jesli nie uleje to cala noc spi cichutko.Chcemy sprawdzić czy wszystko ok.Zapytamy odrazu o kontrole uszka.Sa takie kolejki że nie wiemy czy iść prywatnie czy możemy poczekać na nfz.U nas nocka spoko jak zwykle.Raz wstała o 3.Dzisiaj mąż ma wolne a ja wychodne😃 Musze kupić prezent dla 7 latki.Nie mam pojecia co kupić.Mam jeszcze pytanie.Pisałyście o macie fp rainforest.O której mówicie?Widziałam ze są dwie.Prostokątna tańsza kwadratowa drozsza.Czym one się różnią?Chcemy kupic Myszce pod choinkę i nie wiem ktora lepsza.
juka_juka jest offline Zgłoś do moderatora