Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Homo - łączmy się.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-13, 11:25   #58
ville
Zakorzenienie
 
Avatar ville
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9 451
Dot.: Homo - łączmy się.

Cytat:
Napisane przez Lakhi Pokaż wiadomość
Tzn. nie jestem biseksualna, jestem jak najbardziej hetero, ale bardzo podoba mi się kobiece ciało, uważam, że jest o wiele seksowniejsze od męskiego (przynajmniej w większości wypadków)...
Z opisu wynika, że jesteś... chyba piątką czy dwójką, nie pamiętam. Czytałam kiedyś fajny artykuł na temat skłonności homo- czy heteroseksualnych i tam osobom o określonych preferencjach były podporządkowane cyfry. Gdy znajdę, to przeskanuję i wrzucę.

Cytat:
Napisane przez EjjSenioritta Pokaż wiadomość
Lepiej dogadauje sie z facetami , z gejami to juz w ogole super
Ja zdecydowanie lepiej dogaduję się z kobietami, ale z drugiej strony... Z każdym dogaduję się na tym samym poziomie, żeby tylko był normalny. Gdy widzę, że ktoś próbuje kręcić, flirtować, pokazywać, hm, swoją wyższość czy coś w tym stylu - automatycznie się wycofuję z rozmowy, niezależnie od płci osoby.

Cytat:
Napisane przez bloomeq Pokaż wiadomość
moja szkoła - no sorry. wolę być (przepraszam, że tak głupio zabrzmi) najgorszą les niż taką dziw.ką (taak... ) jak 7/8 uczniów
Hm, przepraszam Cię bardzo, ale nie spodobała mi się twoja wypowiedź, a szczególnie zacytowany fragment. Na pewno chciałabyś, żeby cię akceptowali taką, jaką jesteś, żeby cię nie oceniali i nie wtrącali się do twojego życia - dlaczego więc ty to robisz?
ville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując