Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-07-03, 21:32   #14
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Ścinać włosy czy nie? Proszę o rady!

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
wlosy nie reka! odrosna! osobiscie wole ciekawe fryzurki niz np prsote wlosy do pasa! to dla mnie nic nadzwyczajnego
a dla niektorych odwrotnie
ja mysle,ze krotkie wlsoy to nic nadzwyczajnego a dlugie i zadbane to jednak rzadko kto ma,
poza tym rozbrajaja mnie zawsze teksty,ze wlosy nie reka i odrosna...jasne ,ze odrosna ale np po 7 latach? to tak jakby dlugo troche

Cytat:
Napisane przez mrowka13 Pokaż wiadomość
Za:
+włosy nie będą już takie przyklapnięte
+pozbędę się bardzo zniszczonej części włosów (bo jaki jest sens posiadania długich włosów jeśli są zniszczone?)
+będzie to jakieś odświeżenie wizerunku
+nie będę musiała wstawać do pracy o 5, bo suszenie taaak długo trwa
+wystarczy 1 opakowanie farby
+nie będą się tak plątać i nie będzie wiecznego problemu z rozczesywaniem
+i tak nie mogę zapuścić do takich za pośladki, bo mi się ciągle łamią, więc spełnienie marzenia odpada
ja u Ciebie to bym postawila na cos pomiedzy i jakies cieniowanie(schodki albo V)-to Ci odswiezy i fryzure i powinno 'odklapnac' wlosy jezeli sa przyklapniete pod ciezarem swojej dlugosci

generalnie ejstem za dlugimi bo lubie (aczkolwiek jesli wolisz krotka to czemu nie) ale wydaje mi sie ,ze u Ciebie jest raczej problem z ich stanem niz z tym,ze chcesz miec inna fryzure? przy odpowiedniej pielegnacji nie powinny sie plaatc ani lamac..
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując