Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - makijaż permanentny- ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-17, 21:22   #5070
JoannaP81
Raczkowanie
 
Avatar JoannaP81
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 78
Dot.: makijaż permanentny- ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Pokaż wiadomość
Mi wogole nic nie regulowala, to mnie mocno zdziwiło. Dowiem sie ile bedzie kosztowało usunięcie tego laserem i powiem zeby mi za to pieniądze oddała jak rownież za spartolony zabieg.
Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Trzymam kciuki, aby Ci się udało. A nic nie podpisywałaś? Bo z tego co wiem to jest taka praktyka, że podpisuje się zgodę na wykonanie makijażu, a potem po rysunku akceptację kształtu i wyglądu brwi. Ja tak podpisywałam. wypełniałam też taką ankietę o chorobach, uczuleniach, itp.

Cytat:
Napisane przez shiava Pokaż wiadomość
Bylam, i jestem mega zadowolona. Mam brwi czarne, ale przez te przeswity wydawaly sie takie nijakie. Podniosla je troche, wyrownala, i teraz sa sliczne. Na razie dla mnie zbyt ciemne, czekam na zagojenie sie ich i finalny efekt
Będą na pewno jaśniejsze, chociaż niby mówią, że o 50 %, moje są jaśniejsze tak o 20 %, ale jestem z tego faktu bardzo zadowolona.

Cytat:
Napisane przez iza__1986_86 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam kolejny problem. jestem po korekcie brwi pierwsze dwa dni wyglądało ok ale teraz zaczeły strupki odpadać i już widzę ze zaczyna to źle wyglądać czy stosowałyscie dodatkowo hennę na makijarz permanentny? ja w styczniu dopiero na III korektę a do tego czasu muszę jakoś wyglądać a denerwuje mnie to ze jakieś prześwity się robią i ogołnie nie widać tych kresek na brwiach ( metoda piorkowa była).
Pierwszy raz słyszę o III korekcie. Jak dobrze zrobione to jedna wystarczy.

Cytat:
Napisane przez Marcela_83 Pokaż wiadomość
ja też się zastanawiam nad permanentym brwi tylko boję się, że będą blakły na odcień fioletu..widziałam u kilku osób, taki wypłowiały fiolet. Myślicie, że jak zrobię sobie czarne lub brąz to też po jakimś czasie będzie się odcień fioletu pojawiał?czy raczej wypłowiały czarny lub wypłowiały brąz?
Ja mam kolor cappuccino z jasnym brązem + coś tam, idealnie dobrany do koloru moich odrostów. Normalnie jakby to moje były.
Moja przyjaciółka ma czarne (grafit chyba) i właśnie tak jej dziwnie blakną na niebiesko. Może to ma do siebie ten kolor.

Cytat:
Napisane przez AllureSensuelle Pokaż wiadomość
Dokładnie ona mi te krechy takie grube namalowała że to jest tak wulgarne, wyryła mi włosy które mi wypadły i to w ogóle nie powinno tak wyglądać, powinno być cieniutko kreseczki jak włoski a nie krecha grubości milimetra[COLOR="Silver"]
Teraz już wiem czemu Ci te brwi wypadły. Ona po prostu uszkodziła Ci cebulki, bo za głęboko zrobiła permanentny. Dobrze, ze to znika za jakiś czas. Tylko zastanawiam się czy ci zniknie skoro masz tak głęboko?

Cytat:
Napisane przez lukrecja890 Pokaż wiadomość
Witajcie ! Też zostałam oszpecona przez Magdę Hoffman ,praktycznie taka sama sytuacja jak u AllureSensuelle brwi wypadły ,kolor ciemny grafit wpadający w niebieski (dosłownie jak więzienny tatuaż ) wmawianie że kolor idealnie pasuje itp. Dno totalne ...Na moje sugestie że choć prosiłam o kolor jasny (jasna oprawa oczu,ciepła szatynka) wyszedł bardzo ciemny ,zimny kolor Pani Magda stwierdziła że nie ma jasnych kolorów a wcześniej obiecała że kolor będzie pasował do brwi...Wyglądam tragicznie.
Wstaw zdjęcie.
Kurde co za baba, jak można robić brwi nie mając palety kolorów. Pani Ula Ifkowicz miała dosłownie całą szufladę różnych kolorów. Jak mi wybierała kolor to wyciągała karty innych klientek, porównywała moją karnację z ich i jak im się to zagoiło.

Musze Wam się pochwalić, bo dziś miałam dwie śmieszne sytuacje odnośnie moich brwi. Wpadł do mnie do biura kolega z pracy, którego nie widziałam z miesiąc i mówi do mnie, że zastanawia się jak to kobiety robią, ze potrafią się tak zmieniać. Mówił, że wyglądam inaczej, promiennie, pytał się jak to zrobiłam. Oczywiście nie powiedziałam, że mam NOWE brwi. Potem spotkałam moją serdeczną koleżankę na wigilii w pracy, której też jakiś czas nie widziałam i pyta mnie się co zrobiłam, że jakoś tak inaczej wyglądam, młodziej. Pytała się czy liftingu nie robiłam, bo wyglądam młodziej i weselej. Dopiero jak jej powiedziałam, że brwi zrobiłam to zauważyła i mówi, że są zarąbiste, że pięknie wyglądam. Kurcze, ale jest zadowolona, że zrobiłam te brwi!!!
JoannaP81 jest offline Zgłoś do moderatora