Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pseudo smokey i zabawa z błyskiem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-12-29, 20:16   #17
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: pseudo smokey i zabawa z błyskiem

Cytat:
Napisane przez Martyna83 Pokaż wiadomość
ale ślicznie. bardzo mi sie podoba
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez Camilla Pokaż wiadomość
Bardzo ładny i staranny makijaż oka Chociaż ja bym łuk brwiowy zostawiła matowy
Obie wersje bardzo mi się podobają
A mogłabyś coś więcej napisac o tych cienach Bell w musie? Jaka jest ich trwałość?
Dzięki Akurat nie miałam matowych ani satynowych cieni przy sobie, ale jako makijaż przedsylwestrowy może mieć dużo błysku A co do cieni to jestem z nich bardzo zadowolona Zawsze pod cienie używam bazy, a cienie w musie i tak się zbijają, a te właśnie nie Jestem w szoku normalnie, mam obie wersje, tą brokatową i dzienną tych cieni i obie sobie bardzo chwalę. Jednej już wystawiłam recenzję, do drugiej się szykuję, ale z tego co pamiętam mają na KWC bardzo pozytywne opinie

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
Bardzo podoba mi się wariacja! Zwłaszcza ten liner
Alice W ogóle te linery są swietne

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Yen bardzo mi się podobają obie wersje
Aga Cieszę się, że Ci się podoba

Cytat:
Napisane przez sweetcandy69xD Pokaż wiadomość
Nie no, mi sie bardzo podoba. Chociaz dodałabym więcej tego ciemnego cienia w zewnętrznych kącikach oczu. Mocno podkreslone oczy i delikatnie błyszczące usta.. nami poprostu
Dziękuję ślicznie

Cytat:
Napisane przez Vibeska Pokaż wiadomość
Wwwwo, bardzo bardzo ładnie
Strasznie podobają mi się Twoje oczy, ślicznie migoczą, pieknie umalowałaś rzęsy, są takie wyraziste, czarne ,cudne
Usta delikatne, błyszczące.
Sexownie wyglądasz, nic tylko biegiem na tańce
Dziękuję To chyba będzie mój makijaż na Sylwestra, albo może zrobię jakąś jego wariację

Cytat:
Napisane przez madie Pokaż wiadomość
Wow, uważam że to jeden z lepszych Twoich makijaży Kolorystyka super, fajnie roztarcie, usteczka miodzio. wszystko gra!
Madie No nakładać cienie to Ty (i inne Wizażanki ) mnie uczyłaś, za co Ci jestem dozgonnie wdzięczna
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując