Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Clinique - kolorówka cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-19, 12:52   #139
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Clinique - kolorówka cz. II

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wlasnie wpadla mi w rece lista moich klinikowych zyczen na 2008 i zdebialam, troche sie na tej liscie zmienilo Jako, ze mamy juz prawie polmetek roku, to postanowilam sobie zrobic podsumowanie klinikowe

Klinikowa wishlist na 2008 rok
  • Derma White City Block SPF40 ZREZYGNOWALAM - wbrew moim marzeniom ma podobno rozowawy odcien
  • Up-lighting - Naturel (jeszcze sie zastanawiam czy na pewno chce ) ZREZYGNOWALAM - mowie NIE mazidlom podkladowym
  • Shimmering Tones Whites WCIAZ SNI MI SIE PO NOCACH
  • Fresh Bloom - Amaryllis ZREZYGNOWALAM - okazalo sie, ze zamiast dzieciecego rozu, wychodzi losos, nie moja bajka
  • Blushing Blush - Snow Flake WCIAZ WYPATRUJE
  • Blushing Blush - Precious Posy (medytuje nad kolorem) ZREZYGNOWALAM - mialam okazje przestestowac na zywca i przekonalam sie, ze to totalnie nie moj kolor, zbyt "tropikalny"
  • Colour Surge Quad - Blue Star WCIAZ WYPATRUJE
  • Colour Surge Quad - White Bloom POZADAM GWALTOWNIE
  • Colour Surge Trio - Ebb & Flow ZREZYGOWALAM - bardziej spodobala mi sie trojka Rain Forest
  • Colour Surge Velvet - Black Velvet WCIAZ WYPATRUJE
  • Touch Tint For Eyes - Hint Of Mint (o ile sprawdzi sie nabyty niedawno Shimmer Frost) ZREZYGNOWALAM - mimo, iz SF sie sprawdzil, bardzo go lubie
  • Travel palette ZREZYGNOWALAM - mam juz czesc kolorow z tej palety, wiec nie bede dublowac
  • Superbalm Gloss - Grapefruit (mozliwa zmiana koloru) MAM - niestety sredni jest
  • Glosswear For Lips - Air Kiss (tez moze byc inny kolor) MAM WHISPERA - jest fajny
  • Butter Shine Lipstick - I'm Yours (rowniez zastanawiam sie nad kolorem) WCIAZ DUMAM NAD SERIA I KOLOREM
W miedzyczasie okazlo sie ze lista lista, a zakupy polecialy kurcgalopkiem swoja droga i tak do kufra dobily:
  • Quad Meadow - piekne zielenie
  • FPL Luscious Lilac - blyszczydlo wszechczasow
  • FPL Crushed Opal - troche kolor przeklamany ale tez OK
  • zapas Mleczaka
Wishliste na 2008 rok postanowilam uzupelnic o:
  • High Impact Mascara - Black\Brown
  • Trio - Lotus Flower
  • Quad - skladak Plum Potion & Blackberry Frost
  • Shimmering Tones - In The Pink
  • i prawie kazda okazje jaka sie trafi
Co do dumania nad serią Butter Shine lipstic - mam kolor First Love iii jestem z tej szmineczki b. zadowolona, chociaż, po pół roku smarowania (nie za częstego) już się kończy Ale poza tym: miękkość, połysk, kolory- wszytsko super. Nie wysusza

A maskarę HI bym polecała z dwóch powodów: świetnie maluje + starcza na dłuuugo
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując