Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-09-02, 18:17   #1013
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;8778720]Bardzo proszę o odp, czy podkład może zapychać? Widze glicerynę, (która na niektorych może zle działać), ale ona mi chyba szkód nie robi, mam ją w jednym podkładzie i jakoś nic mi nie wyskakiwało po nim. Nie wiem tylko jak z talkiem?

Jeśli to możliwe to bardzo (!) proszę o odp do 3 wrzesnia, bo nie wiem czy go kupić na wesele


Bourjois, Fond de Teint Pinceau (Podkład w pędzlu)

aqua (water), cyclopentasiloxane, dimethicone, peg-10 dimethicone, talc, ethylhexyl methoxycinnamate, silica, glycerin,propylene glycol, silica dimethyl silylate, sodium chloride, ozokerite, c30-45 alkyl cetearyl dimethicone crosspolymer, aluminum hydroxide, tocopheryl acetate, phenoxyethanol, disteardimonium hectorite, chlorphenesin, disodium stearoyl mlutamate, parfum (fragrance), alumina, peg-8, alcohol, tocopherol, methicone, ascorbyl palmitate, bht, citric acid, ascorbic acid, coumarin, denatonium benzoate [+/- (may contain) ci 7749 ci 77492 ci 77499 (iron oxides), ci 77891 (titanium dioxide), mica]

Z góry serdecznie dziękuję.


EDIT: Odrazu proszę o wypowiedzenie się na temat tego podkładu (też pod względem możliwości zapychania). Który lepszy wg znawczyń? [/quote]


Podklady sa bardzo podobne,mieszanki silikonow i polimerow oraz pochodnych ktore za zadanie maja wygladzic.
Burzuj ma tez wysoko talk ale nie na kazda cere dziala komodogennie wiec trudno jest mi powiedziec jak bedzie w Twoim przypadku.Dodatkowo rozswietli cere co pozwoli otrzymac efekt promiennej skory.
Dosc wysoko jest tutaj zagestnik w postaci sodium chloride a on potrafi wysuszac
Porownujac skladniki wydaje mi sie,ze Burzuj bedzie bardziej kryjacy i lepiej bedzie kryc pewne niedoskonalosci niz Lancome ale to tez oczywiscie kwestia skory.

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;8778720]Lancome, Photogenic Lumessence

Aqua/water, cyclopentasiloxane, dimethicone, glycerin, ethylexyl methocinnamate,hd1/trimethylol hexyllactone crosspolymer, peg-10 dimethicone, dimethicone/peg-10/15 crosspolymer, dimethicone/polyglicerin-3 crosspolymer, bis-digliceryl polycladipate-2, sodiumhyaluronate, aluminium hydroxine, magnesium sulfate, disodium stearoylglutimate, propyle glicol, citronellol, pentylene glicol, butylphenyl metylpropional, parfum/fragrance, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, hexyl cinnamal, methylaraben, phenohyethanol, butylparaben, diazolidnylurea,+/- (may contain: ci 77499, ci 77499, ci77481, iron oxides, ci77891, titanum dioxide[/quote]

Podobnie jak Burzuj podklad jest lekki,wygladzajacy i rozswietlajacy.
Trudno jest mi doradzic ktory wybrac,oba sa bardzo podobne i czasami sie zdarza ze w takich kombinacjach skladnikow potarfia kosmetyki zapychac.Warto pamietac,ze silikony i polimery tez potrafia tak dzialac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora