Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Spirala w UK
Wątek: Spirala w UK
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-16, 14:30   #3
karolcia89898
Raczkowanie
 
Avatar karolcia89898
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z wyspy;)
Wiadomości: 38
Dot.: Spirala w UK

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Wlasnie myslam o tym by zalozyc..jaki jest koszt?
I do kogo sie trzeba udac w pierwszej kolejnosci (jestem prawie rok..ale nie chodze tu zvytnio po lekarzach..wiec slabo sie orientuje
U mnie wogole dziwna historia.

Najpierw bylam u swojego lekarza i rozmawialam o zabezpieczeniu. Polecil mi Mirene. Przepisal mi ja i bylam odebrac w aptece. Po czym jak dostalam okres poszlam umowic sie na wizyte zeby mi ja wlozyc. I co mi powiedzieli? Nie ma lekarza i pielegniarki sa na holiday. Wkurzylam sie. Wiec musialam czekac kolejny miesiac. Dostalam okres i poszlam umowic sie i oni znowu to samo ze ich nie ma. To ja ich pytam co mam teraz zrobic? To dali mi liste z numerami ze mam wydzwaniac i moze inna klinkika mi wsadzi. Rozesmialam sie bo jak tak mozna
Ok dzwonilam i jedna klinika umowila mnie i poszlam.
Jak wygladalo spotkanie? Bardzo mili i fajni lekarze. Zadali mi kilka pytan i czekalam na wlozenie spirali.
Mirene mialam ze soba powiedzieli ze mi jej nie wloza bo ma mniej miedzi.
Wiec wsadzili mi lepsza ktora ma wiecej miedzi, gdzie 1 na 100 osob zaszla w ciaze w ciagu 5 lat. Z tego co widac ze jest bardzo bezpieczna.
Wsadzenie spirali trwalo bardzo szybko i nic mi nie bolalo.
Bylam bardzo zadowolona.
Jak na dzien dzisiejszy nic mi nie jest, czuje sie dobrze. Zobaczymy jak bedzie dalej.
A kochc sie mozna po 7 dniach
Wymiana spirali w 2017

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:29 ----------

Aha wszystko jest za darmo.
__________________
Zakochani - 15.11.2008
Zaręczeni - 07.06.2012

Ślub - 2013
karolcia89898 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując