Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-11, 10:29   #1135
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Wax L`Biotica- polski odpowiednik Henna Treatment Wax?

Cytat:
Napisane przez Farmacy Pokaż wiadomość
Droga Lizbeth,

czytając Twoje wywody czuję się jakbym słyszała zeznania sprzedawców z dawnego stadionu dziesięciolecia w Warszawie (była kiedyś Kronika Filmowa z ich wypowiedziami) którzy za 10 tys pln wcisnęli pewnej pani torebkę chyba Louis Vuitton. Kiedy ta płacząc wróciła z policją, sprzedawcy tłumaczyli się, że kupująca powinna mieć szeroko otwarte oczy gdyż widać że nie jest to oryginał tylko produkt z gorszego materiału i źle wykończony! Inny przykład to pies pewnej pani załatwił się na chodniku. Pan który wszedł w kupkę w swoich nowych pantoflach zwraca jej uwagę że trzeba sprzątać po swoim psie, ona odpowiada: masz oczy? uważaj! Mało przykładów?: w komunie było powiedzenie dla nabitych w butelkę: widziały gały co brały! Twoje poczucie estetyki, moralności i argumenty są dla mnie z innej bajki. Wymiękam. Obawiam się że po drodze Ci z twórcami WAX made by L'Biotica i to nie koniecznie z powodu tego że lubisz te kosmetyki ale chyba z powodów finansowo zawodowych. Napisałam Ci poprzednio wyraźnie. Jeśli produkty są dobre i nie potrzebują podszywać się pod czyjąś renomę to producent powinien mieć odwagę aby nadać im oryginalną nie mylącą nazwę i tę nazwę lansować. Dobry produkt obroni się bez podszywania się pod inny. Na polskim rynku przez około 20 lat odżywka WAX była jednoznacznie kojarzona z Waxem angielskim. Pojedyncze preparaty ze słowem wax są na ogół produkcji angielskiej i nie mają istotnej pozycji rynkowej. To że o nich piszesz pokazuje jak panicznie szukasz sztucznych argumentów. Zatem choćbyś na głowie stawała to nie wytłumaczysz mi (i chyba nikomu) dlaczego wcześniej nieznany polski producent użył dla swoich ,,nowych" produktów podobnych białych słoików, herbu roślinnego na opakowaniu, podobnego layoutu i nazwy WAX. Wreszcie w środku produkt o takim samym przeznaczeniu i niemal identyczny opis działania.... Wszyscy wiemy że niejeden weselny grajek, w tym samym czasie co Presley ułożył i zaśpiewał piosenkę którą później bezczelnie ukradł mu Presley. Mało kto wie, że weselny grajek urodził się 10 lat po śmierci Presleya . Uprzedzając Twoją odpowiedź - L'biotica zapewne też chciała być oryginalna i chciała aby klienci wybierali jego produkt w pełni świadomie że kupują cud od L'biotici. Czy wiesz że Wax angielski dominował na polskim rynku przez ponad 15 lat kiedy jeszcze na świecie nie było L'biotici? A co Twoim zdaniem jeszcze kilka lat temu oznaczało słowo WAX na polskim rynku farmaceutycznym? Odpowiadam: wax oznaczało oryginalny angielski WAX - maska do włosów. Co WAX L'Biotici ma wspólnego ze słowem WAX? Odpowiesz: loteria, jakąś nazwę musieli wybrać, to popularny wyraz który lubią i znają Polacy. Tak L'biotica wybrała fantazyjną przypadkową i oryginalna nazwę w Polsce - WAX. A ja odpowiem: nie ma takich przypadków. To nazwa produktów ówczesnego lidera na rynku masek i bez uzasadnienia rynkowego, chemicznego i żadnego innego została wybrana aby podkradać renomę Waxowi angielskiemu. Oryginalny Wax angielski - maski do włosów, w okresie kiedy powstawała L'biotica - był jedynym skojarzeniem na rynku farmaceutycznym ze słowem WAX.
Dlatego zmień religię, nie broń podejrzanych spraw, nie brnij w przegrane opowieści, przejrzyj na oczy. Dla dobra L'biotici nie odpowiadaj już więcej na ten wątek bo ja nie chcę nikomu zaszkodzić a pewnie trzeba będzie w sprawę wejść głębiej.... L'biotice życzę powodzenia, niech się rozwija oby tylko nadała swoim wspaniałym preparatom nazwy które będą tak samo oryginalne i nie mylące klientów jak zapewne wspaniale skuteczne i odkrywcze są preparaty sprzedawane pod tymi nazwami. W imieniu L'biotici i ośmielona Twoimi wypowiedziami przypominam wszystkim klientom którzy kupią pomyłkowo WAX L'biotici: nie bądźcie durniami, czytajcie dokładnie kto jest producentem, jeśli się pomylicie to tylko Wasza (głupcy) wina. Każdy kto skończył szkołę czytać potrafi, chyba że jest matołem skończonym.
Ja nie wiem po co wogóle rozwodzić się na takie tematy. Jednej pasuje biovax drugiej angielski wax, każda ma prawo wyboru i to że według Ciebie Biovax jest podróbką waxu to niezmienia faktu, że dużo dziewczyn go stosuje i bedzie stosować, bo ma inny skład niż wax angielski. Gdyby Biovax był podróbą zrobiliby prawie identyczny skład, a łączy ich tylko henna i jakbyś zauważyła wszystkie produkty tj. pilomax, biovax, rainforest wax, beauty formulas henna treatment wax itd. są wytwarzane przez różnych producentów i mają w nazwie wax... więc trzeba by chyba wszystkich podać do sądu

Edytowane przez Leili
Czas edycji: 2012-07-11 o 10:32
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując