Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-17, 12:44   #2082
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: GALERIA pazurków hybrydowych- cz.2

Cytat:
Napisane przez _bagheera_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny mistrzostwo świata!!! Piękne kolory, kształty no i malowanie perfect


u mnie dziś trochę smutno, ale to chyba przez tą pogodę za oknem - leje od rana, wrrrr.....


Elite99 nr 6591 - piękna butelkowa zieleń z efektem kociego oka
zdjęcie bez lampy trochę przygasiło kolor, bardziej realnie wygląda na zdjęciu z lampą
Fajne kocie oko. Miałam kupić ostatnio, ale stwierdziłam, że w lecie nie będę używać, więc poczekam do jesieni

Cytat:
Napisane przez Domina Pokaż wiadomość
Widziałam je na fb!!! I sobie myślę kurde aloe ktoś ma talkent do rysowania tak ładnego a teraz czytam że to stempel.... w życiu bym nie powiedziała ale są boskieee



Jak zwykle nie mogę się napatrzeć :P

A u mnie praca w marynarskim stylu Semilac 134 Red Carpet, Semilac 001 Strong White i8 Estetiq 81 no i oczywiście stempelek który nie odbił się tak jak chciałam

Drugi To Semilac Gold Disco i Neo Nail Lotus Flower.
Te marynarskie są czaderskie! I jak dokladnie

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość

MM Szafranowa Łąka, aksamitna biel, kremowa delikatność (na kciukach), do malowania kwiatków użyłam też cocktail inspiration, ten turkusowy to jakieś zagranicznej firmy
Wszystkie mi się podobają, ale ta łączka najbardziej. I tak, jak nie za bardzo lubię malowanki, tak te mnie zachwyciły

Ja ostatnio postanowiłam zrobić zwyklaki, znaczy w jednym kolorze, ale dość żywym. Wybór padł na smarta 09943. Ponieważ to taki żelek, czyli transparentny, kładłam na białym podkładzie (Estetiq). Ludzie, nigdy więcej! W sumie mam 5 warstw lakieru, a na prawej 6 na lewej kolor nie jest równy, ale już nie miałam siły. Na lewej ten koral jest troszkę bardziej różowy niż na prawej (fotka chyba nie do konca oddaje kolor).

Top Eco.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (136,0 KB, 143 załadowań)
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora