Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Lakiery hybrydowe cz.4
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-08-23, 00:28   #2666
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.4

Cytat:
Napisane przez aqgatta58 Pokaż wiadomość
Takie osady co do tej firmy mam przez użytkowanie tych lakierów. Żadnen nie spełnia podstawowych norm dla mnie dobrego lakieru hybrydowego. Ah, jeden kolor im się udał Perseus. Ten aplikuje się dobrze, nie marszczy się, nie smuzy, nie ucieka z końcowek, nie trzeba nakładać 5 warstw. Dałam kilka szans tej firmie. Ale po ich banana exotic który nie utwardza się bez marszczenia w żadnej lampie omijam ich stoiska szerokim łukiem. Do indigo trzeba się przyzwyczaić, mają inna konsystencję niż reszta lakierów. Po raz pierwszy też klnełam, zwłaszcza że używałam w większości bardzo rzadkich spnów. Dla mnie przodują, mają buble też swoje jak Ibiza Chill (może już ją poprawili) ale w większości to super lakiery. W neonail trafiłam na jeden dobry lakier. Poza tym czytając ilość zgłaszanych reklamacji na samym forum już coś mówi za siebie.


Wysłane z mojego E6653 przy użyciu Tapatalka

Może to kwestia kolorow które się kupuje. Ja mam i pastele i ciemniejsze. Wszystkie daja mi pelne krycie po dwóch warstwach, nie mam problemu ze smuzeniem ani marszczeniem. A jakos bardzo wprawiona w malowanie pazurów nie jestem , rzekłabym totalna amatorka


Ale wlasnie NN cenie za to, ze mani robie bardzo szybko i ladnie wygląda, bez większej zabawy i psikusów


Z Indigo musiałam się bawic, poprawiac aefekt ostateczny mnie nie zadowalal.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora