Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - mój facet ogląda filmy erotyczne.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-14, 08:17   #30
Lianca
Zadomowienie
 
Avatar Lianca
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 118
Dot.: mój facet ogląda filmy erotyczne.

A ja obstawiam jedną rzecz. Myslę, że ma jakąs ukrytą fantazję erotyczną, którejsie wstydzi. Myślę, że nie planuje jej nawet wcielić w życie, ale oglądanie jej go bardzo stymuluje. Wtedy gdy się po takim filmiku "nakręci" ma nawet większą ochotę na sex z Tobą. Ale to wcale nie znaczy, że TY mu nie wystarczasz i jesteś tylko dopełniaczem fantazji. Nie. Dalej Cię kocha i wszystko jest ok..po prostu każdy pragnie fantazji. Idealnie jest gdy możemy o swojej fantazji powiedzieć, a jeszcze lepiej ją wcielić...ale to się rzadko zdarza. U mnie akurat się zdarzyło. U nas było tak. Mój TŻ zawsze lubił dominację i trochę brutalności. Ale nigdy się ze swoimi byłymi nie przyznał. Kochał się z nimi tak "normalnie". Wszystkie te lata oglądał to tylko w filmach. Bo jak miał powiedzieć ukochanej kobiecie, że ma ochotę w łóżku ją np uderzyć?? Nie mówię mocno ale jednak! 95% kobiet by go wzięła za damskiego boxera, uznałaby to za brak szacunku do kobiety i byłoby po związku. Dopiero będąc ze mną się wydało... gdyż podczas sexu po prostu oboje nas poniosło... ja tez mam podobne potrzeby i zwyczajnie poszło... potem była rozmowa zakończona euforią szczęścia, że wreszcie możemy być sobą! Porozmawiaj z partnerem lub zainteresuj się jakie filmy ogląda... bo może to BDSM.
__________________
Fresh Princess of Wizaz ...  

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=551947 - moja galeria pazurkowa

04.07.2015 PM 2015



Lianca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując