Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-06-21, 19:56   #27
ptysza
Zadomowienie
 
Avatar ptysza
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
Dot.: Synechia - sprawdź czy problem nie dotyczy Twojej córeczki

Cytat:
Napisane przez martysek Pokaż wiadomość
Martunia, nie denerwuj się, wydaje mi się, że nie o to guci6 chodziło.

Moja córka też ma synechię, a kto mnie zna ten wie, że można mi zarzucić wszystko tylko nie brak higieny i zainteresowania.

Jeśli nie wiemy, że coś takiego może wystąpić, to logiczne, że zakładamy, że wystarczą standardowe zabiegi higieniczne takie jak u nas samych, a chyba natłuszczanie warg sromowych nie należy do typowych zabiegów higienicznych jak np mycie zębów
no dobrze, ale przeciez my dorosle kobiety produkujemy wydzieline, ktora nawilża, małe dziewczynki fizjologicznej wydzieliny jeszcze nie maja - dlatego sie smaruje

i dziewczyny nie oburzajcie sie tak na te, ktore o tym wiedza, a raczej idzcie z pretencjami do swojego lekarza pediatry czy położnej, która powinna pokazać jak pielęgnować odpowiednio małą dziewczynkę

ja jak tylko zobaczyłam, że lekarz olewa jakikolwiek aspekt dotyczący zdrowia mojego dziecka, to już do niego nie szłam
zdaję sobie sprawę, że w małych miejscowościach jest mniejsze pole manewru, ale nie musicie chodzić tylko do pediatry, lekarz rodzinny może okazać się dużo bardziej kumaty
ptysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując