Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 15:11   #384
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne-pielęgnacja, cześć IV.

Cytat:
hey bardzo fajny zbiór
Jak stosujesz baikaderm? Jak efekty, pomaga? Czy stosujesz zamiennie z diacnealem?
Baikaderm stosuje jako nawilżać z antyoksydantem po brevoxylu, który to mnie mono przesusza i troche podraznia, tak więc w tej roli spisuje sie dobrze. Ma mlecznożółty kolor, dlatego niektórzy zalecają stosowanie go na noc, faktycznie delikatnie podbarwia, ale własciwie nie mam mu tego za złe bo troche neutralizuje buraka, ja stosuje na dzień, jak nie mam zajęć, tylko siedze w domu lub łażę po lesie
diacneal troche teraz poszedł w odstawkę, stosuje go najwyżej raz, dwa razy w tyg., na pierwszym miejscu jest zorac
Cytat:
Calendula krem też bardzo lubię
coś mi mówi że to od Ciebie go odgapiłam
Cytat:
Co to za produkt simple do mycia twarzy? Możesz coś więcej o nim powiedzieć? Dostępny w Polsce, czy tylko w Anglii?
nie mam pojęcia czy można, jak kupiłam w Norwegii (po 20 min dumania przed półką z produktami do oczyszczani twarzy w końcu natrafiłam na coś bez SLS), ale jestem z niego bardzo zadowolona (choć przy najbliższej okazji powróce do płynu nagietkowego z babydream, bo 4x tanszy a i pojemność większa i nie szkoda mi go używać na cale ciało), tworzy fajną, kremową piane, nie taką pęcherzykowatą, wielką jak przy SLS-owych oczyszczaczach, skóra jest po myciu niesamowicie gładka i jedwabista, aż przyjemnie pomiziać sie po policzku

---------- Dopisano o 16:11 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Cytat:
Napisane przez loveletters Pokaż wiadomość
i może to zabrzmi niewiarygodnie, ale nie używam kosmetyków kolorowych nie mam nawet lakieru do paznokci. Co oczywiście nie znaczy, że nigdy nie robiłam makijażu
ja mam tak samo, nei używam podkładu i pudru (tylko skrobie na filtry) bo wydaje mi sie że by mi pogorszyły cere, choć przymierzam sie do wypróbowania pokładów z EDM czy Lumiere (ale nie chce mi sie inwestować w pędzel) albo fluidu z Lavery; rzęs nie maluje, bo nei lubie jak są twardą skorupą, kredki do oczu nie używam bo jestm za ślepa żeby zrobić to dobrze bez okularów; ale lakier mam bo uwielbiam śliwkowy kolor i od czasu do czasu używam
sorry za oftopa
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując