Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki naturalne
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-29, 14:37   #3578
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Kosmetyki naturalne

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Domyślam się

Wieczorkiem przejrzę sobie wątki o naturalnych kosmetykach, bo chciałabym jeszcze wybrać coś z balsamów do ciała itp. Na razie używam głównie olejków, ale jakiś balsam też by się przydał Jeszcze tylko muszę powykańczam te balsamy co mam, bo szkoda ich wyrzucać, a też nie mogę popadać w paranoje Wszystko sobie małymi kroczkami powymieniam na naturalne.

Jedynie z szamponów z SLeSami nie mogę zrezygnować, bo te delikatne na dłuższą metę mi nie wystarczają, także używam ich zamiennie

W każdym razie już pokochałam naturalne kosmetyki, głównie te do twarzy. Moja skóra odżyła i gdy się posmaruję olejkiem, jakimś serum czy też kremem samorobionym, to czuję, że moja skóra oddycha


No i jeszcze mam takie małe pytanie, czy znajdę gdzieś listę składników, których powinnam unikać przy wyborze naturalnych kosmetyków?
Znalazłam kilka wymienionych na Naszych Zbiorach Kosmetycznych, ale nie wiem czy gdzieś jeszcze coś znajdę
I tak przy okazji nie wiedziałam, że parafina też nie należy do naturalnych składników
chyba oprócz tych składników w pierwszy poscie pierwszej części wątku zbiorów nie ma żadnej listy. Ale pomysł na jej stworzenie i uzupełnianie trzeba bedzie pomysleć......
co do szamponów....czemu bez sls Ci nie wystarczają? jest taka masa cudownych szamponów naturalnych
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując