Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Skarga na nauczyciela.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-11, 23:46   #21
Klariska
Wtajemniczenie
 
Avatar Klariska
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 336
Dot.: Skarga na nauczyciela.

lutiana napisala:
Cytat:
A tak na serio, to tu trzeba by jeszcze wysluchac wersji wydarzen przedstawionych przez ta druga strone (nauczyciela). Zanim sie kogokolwiek osadzi trzeba wysluchac dwoch stron. Takie jest moje zdanie
Madre slowa.
Szkoda ze w szkolach nauczyciele i uczniowe rzadko sie nawzajem szanuja. Jak to sie mowi "na szacunek trzeba sobie zasluzyc".
W liceum mialam taka wredna nauczycielke. Poszlam z kolega do tablicy, jeszcze nie przeczytalam zadania do konca a ona juz z tekstem"I Ty chcesz mature z matematyki zdawac? Powinnas zmienic przedmiot skoro takiego zadania nie umiesz". Mowie jej ze dopiero doczytalam i mysle jak to zrobic, ale co tam... to niewazne. Stalam moze niecala minute obok tablicy. Do tej pory jej nienawidze i jak slysze ze ktos mowi, ze dzieki niej tak dobrze znalam mature, to az nerwy mnie biora i mowie dzieki komu dobrze zdalam. Babki zupelnie nic nie obchodzilo tylko przerobiony material i zadawane ok180 zadan(co bylo niewykonalne). Bardzo mila nauczycielke mialam na korepetycjach. Placilam sporo ale potrafila wytlumaczyc wiele w ciagu godziny(co tamtej w ciagu kilku lekcji sie nie udawalo). Szanowala mnie, to ja szanowalam ja.
__________________

Klariska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując