Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-08, 16:42   #743
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji:)

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Ja zmieniam temat

ja mam chwilę oddechu, to wieczorem zrobię porządek z zapachami...nagromadziłam tego a nie umiem zużyć, mam nawet 5-letnie perfumy
koniec z zakupami zapachów

a jakie wy lubicie zapachy i ile obecnie macie flakoników?

U mnie gust się dość często zmienia i obecnie lubię Rihanna reb fleur, estee lauder pleasures delight i prada tendre.
A flakoników naliczyłam 34
o wow,ale kolekcja! Ja mam tylko dwa flakony teraz jak zawsze zresztą. E. Arden Green Tea - moje ulubione i Avon Little White Dress.
Marzy mi się Chanel Coco Mademoiselle i zielone jabłuszko DKNY. Lubię delikatne, świeże zapachy. Testowałam też sporo zapachów z FM Group, ale większość moim zdaniem to porażka.

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Ja mam teraz dwa flakony. Kocham perfumy, przywiązuje olbrzymia wagę do zapachów. Obecnie mam Chanel Chance i Elizabeth Arden, które dostałam an gwiazdkę. Chanel były takim wielkim marzeniem i jak go w końcu zrealizowałam to straciły dla mnie urok, ten zapach to zapach negatywnych wspomnień... Teraz marzę o jabłuszku DKNY i Dolce & Gabbana Light Blue i wielu innych no i najważniejsze o facecie pachnącym YSL L'Homme


Ja mam nieprzerwanie problemy z internetem od miesiąca, był pan, naprawił, po tygodniu znowu przestało działać, wywołuje to u mnie skrajną złość
Jakie masz Ardeny? Przy Light Blue nie mogę oddychać, ale zapach jest piękny, na sobie nie mogę go znieść.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A pamiętacie Kobako Bourjois? To dopiero jest kiler wszechczasów jak dla mnie

Z siekierowych zapachów dla mnie znośny jest jeszcze Joop Femme, moge używać, ale tylko w zimie. Moimi pierwszymi perfumami był oklepany Dior Addict. Aktualnie na półce stoją DKNY Woman, E.Arden Provocative Woman i męskie Burberry London ( używam), uwielbiam je wszystkie.
Z męskich ulubione to Prada amber Pour Homme. Dla wielu osób to straszny śmierdziel , ale mnie te perfumy zwalają z nóg dosłownie, facet nimi wypsikany to szczyt zwierzęcości i męskości Orgazm murowany
Oj moja Mama ma Dior Addict, nawet dla niej są za mocne na dzień do pracy.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora