Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-21, 20:09   #634
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

no tak tak, armata... moim zdaniem armata dif+brev zle zmieszana :/
co prawda ja juz tej kuracji nie przechodze, bo nie przynosila mi zbytnio wiekszych sukcesow,( i ta alergia ;/ ) co prawda podleczylam troszke cere z niedoskonalosci i na tym przestalam jak narazie wiekszego kombinowania kremami przepisanymi przez moja byla beznadziejna pani dermatolog ;] mam do niej mega uraz!
Zamiast podleczyc, pogorszyla stan mojej cery, jest zniszczona, wyglada jakbym miala z 30 lat, a mam dopiero 22... no moze przesadzilam, ale mam juz bardzo widoczne zmarszczki, czy jak by to inaczej opisac... hm...
jakby rozstepy na twarzy, zwlaszcza w okolicach buzi i oczu, wyglada to jak rozsciagnieta skora

czuje sie strasznie spogladajac czasem w lustro domyslajac sie "dlaczego nie mam takiej cery jak inne laski w moim wieku" :/
uzywam acne derm na przebarwienia i blizny potradzikowe, koloryt skory jest ok, tylko ta skora... nie wiem, moze jak bede przy kasie pojde na zluszczanie kwasami czy cos... pomoglo by mi to?

aha no i... differin wyciaga wszelkie zanieczyszczenia, ktore sa uwiezione gleboko w skorze na wierzch, a brevoxyl je osusza tak derma twierdzi, a gdzie reszta pielegnacji dlatego zrezygnowalam z tej ze akurat specjalistki ;]
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując