Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-24, 17:47   #646
quleczka
Zakorzenienie
 
Avatar quleczka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 765
Dot.: BREVOXYL-komu pomógł?PISZCIE FANI TEGO SRODKA!

Nie popadajmy w paranoje Zdecydowanie przyspieszyc stazenie to moze raczej jedynie naprawde dlugotrwale stosowanie nadtlenku benzoilu i to w wysokich stezeniach (wiekszych niz te 4%). To nie tak, ze kilka miesiacy stosowania brevoxylu widocznie postarzy skore o pare lat

Za to woda utleniona jak wynika z pierwszego postu "najprawdopodobniej" ale nie na pewno jest mniej szkodliwa ale dzialanie oksydacyjne (czyli powodujace uwalnianie wolnych rodnikow) ma akurat zblizone, wiec tez taka znacznie lepsza nie jest

Ogolnie jak juz ktos chce miec pewnosc, ze mu nadtlenek za bardzo nie zaszkodzi to po prostu warto uzupelniac braki witaminy C i ogolnie stosowac rozne rzeczy, ktore wylapuja wolne rodniki, no i stosowac brevoxyl mozliwie rzadko (ja stosuje co 2 noc na noc i tez dziala) i nie nadmiernie dlugo.

Ale ja jednak za eksperymenty z woda utleniona w zelu podziekuje. Owszem na pojedyncze rzeczy zdaza mi sie stosowac ale nie potraktowalabym nia regularnie calej twarzy. Pomijajac juz ostatni post YudYta na stronie to ja juz raz mialam ruda brew...i nie mam ochoty na powtorke
quleczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując