Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-26, 15:19   #614
Iselle
Zadomowienie
 
Avatar Iselle
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: woj. śląskie - Zagłębie
Wiadomości: 1 475
GG do Iselle
Dot.: KOBO PROFESSIONAL COSMETICS nowość w naturze

Tak, na błyszczykach w słoiczku jest napisane że nie dają koloru, a tylko intensywny połysk.
Ja kupiłam ten w buteleczce z pacynką Mineral'n'cośtam
Dziś go przetestowałam.
Nałożyłam, tak jak prawie wszystko bo muszę mieć ciągle coś ochronnego na ustach, na balsam Beeswax.
1. czuć na ustach piasek (to zapewne ten brokat który jest ale go nie widać po pomalowaniu)
2. kolor fajny, delikatny ale widoczny (mam blade usta)
3. trzeba się namachać żeby nałożyc odpowiednią dawkę błyszczyku bo aplikator jest maleńki
4. myślę że wysusza mi usta, nawet położony na Beeswax
5. trwałość typowa dla błyszczyków, bez szału
6. jest lekki na ustach poza tym wszystkim co opisałam powyżej

Reasumując: dla właściwości nie warto kupować, ale warto dla koloru - ciemna czerwień kusi i korci

Ja nadal wolę pigmenty Mac'a od sprawdzonych sprzedawców. Nie kupuję całych słoików tylko odsypki i jestem z nich bardzo zadowolona. Tyle tylko że nie można wcześniej przetestować odcienia w realu i trzeba sobie czekać na paczkę
Tym bardziej bez sensu kupić coś za 20 zł co się nie sprawdzi i nie będzie co z tym zrobić (bo nawet trudne w obyciu pigmenty Coastal Scents bardzo ładnie mieszają się z lakierem do paznokci a to ratuje ich honor co do Kobo to ryzyk fizyk).
Iselle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując