Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 16:16   #789
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie pokazywalam jeszcze... w niedziele sie w nich wybieram do szkoly to wtedy pokaze.
o to fajnie

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hello Gwiazdy

dopiero wróciłam do domu i jestem półprzytomna dziś się uczyłam do 5 rano, przespałam się troche i 6:30 pobudka
no ale chyba zalicze akurat trafiłam w pytania i warto było się pomęczyć
w ramach rekompensaty wpadłam do koleżanki na pazurki
zrobiła mi żelowy frenczyk na naturalnej płytce, bedzie spokoj z malowaniem na jakis czas
i kupiłam sobie dwie bluzeczki i okulary




Wiem, że się nie powinno ale co zrobić?
jak mam w perspektywie naukę już taką naprawdę mega, czyli czerwcową to pije takie butle dwie w nocy plus jeszcze 'sesja'
w przeciwnym razie jestem zbyt zmeczona, a po kilku takich nockach jak zombie ale wole już to niz praktykowanie tussipectu albo amfetaminy..niestety to spotykane u mnie na wydziale



boskie no i super kolor spodenek


a ja mam dziś na obiad
też były dziś u mnie na obiad

ja to jak się kiedyś opiłam zimą miałam 4 egzaminy w ciągu 3 dni to nie spałam 52 godziny tak wyliczyłam tak byłam pobudzona chciałam zasnąć a nie mogłam ale za to potem zapadłam w śpiączkę

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość

"ostatnio kupiłam troszke butów"

Az nie mogłam sie powstrzymac.
Ja dzis tez przywlekłam kolejna pare. Ale były mocno %
no i pasek i apaszki i szalik

Caskada
Fajne zakupy. jednak nie w moim sylu. Kupiła bym tylko spodenki.

Lady
No to poczkaj troszke z tymi wkładkami
ale śmiesznie to zabrzmiało faktycznie jak to teraz czytam

Adzi pokazuj koniecznie wszyściutko

Tatę na wkładki naciągnę jak dzwoniłam i mówię kup mi zapiętki a on do mnie po co w domu są powiedział gdzie otwieram szufladę a tam 3 pary a i tak jak przyjechał kupił kolejną parę
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora