Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 18:39   #809
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy! Część X, jubileuszowa :D

[QUOTE=czekoladowoo;270162 14]
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość

To wiele wyjasnia

Ja lubie dobrą łupanke Ale taką nie tandetną, nie kiczowatą Trancik tez lubie, łoj

A tak to po prostu co popadnie, co w ucho wpadnie
wiadomo lubię house
ale w sumie słucham różnej muzyki zazwyczaj clubowej troszkę eskowych hitów czy mtv a nawet reggae i hh

---------- Dopisano o 19:37 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
dobra idę do re tak mi się spodobała ta niebieska bluzeczka co ostatnio kupiłam, że muszę dokupić białą oby jeszcze były

do później
powodzenia

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
hahah łupanki ja tam nie mam ulubionej muzyki, w pracy słucham to co leci w radiu a w domu hh bo Tż zagłusza całe mieszkanie ale sama też w sumie lubię ale pezeta co ciągle o ruch*niu i dupach to nie zniosę
bez kitu

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

[QUOTE=novelove;27016062]
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
w gimnazjum jak byłam to dzieciaki dla fazy brali to i chyba jeszcze jedne takie na kaszel Tussal [COLOR=Silver]

ja w gimnazjum jarałam się acodinem
fazy szalone, ale dobrze że przestałam się z tym bawić, bo TAAAAAKIE dziurki w głowię się porobiły ;d
to ładnie bawiłaś się
a ja fazy szalone to miałam po czymś innym bo nie powiem że nie próbowałam tego i owego
dziwne czasy...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora