Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 01:19   #153
seszene
Raczkowanie
 
Avatar seszene
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Miód naturlany prawda? Jakiś specjalny polecasz, czy wystarczy z pasieki jakiegoś dziadka na bazarku?

Ja też byłam dziś na zakupach Kupiłam olej z orzechów włoskich, niestety znalazłam tylko rafinowany ale jest Już mam go na buzi, pomadke Lip Smackers, krem AA eco z rokitnikiem i oliwke hipp. Zdjęcia wrzucę jak wrócę z ferii, bo tu nie mam aparatu.
A propo oleju z orzechów włoskich, czy któraś z Was go je/pije? Powinien dobrze wpływać na prace mózgu i ogólnie odżywiać organizm od środka. Chyba zacznę go jeść.
si si kupujemy z pasieki w słojach mutantach:P ja ma taki wielokwiatowy teraz, ale najczęsciej mamy gryczany

też miałam lip smackersa ale zapachy do mnie nie przemawiały poza watą cukrową:P co do oleju sama nie wiem nigdy nie piłam:P miałam taki z orzeszków ziemnych ale smakowicie pachniał

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
zaczynam rozglądać się za czymś do mycia buzi, bo mój żel z ecocosmetics się powoli kończy, hmm..
ja ostatnio kupiłam piankę do mycia manuka honey wild ferns znacie może? używam na razie dwa tygodnie, codziennie rano i wieczorem. Ubytku malutko. Nawilża i skóra mięciutka jest

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
witam się z Wami w kolejnej części jesteście niesamowite

jestem po trzykrotnym użyciu phenomenalnej mgiełki do włosów...umyłam je jak zwykle i spryskałam obficie włosy na całej długości oraz skalp...iiiiiiiiiii...jes tem całkiem zadowolona ...pachnie jak pelargonie latem na balkonie...włosy są miękkie i przyjemne w dotyku, najbardziej podoba mi się jednak efekt push up jaki daje ona na włosach :P naprawdę ładnie unosi je do góry, nic a nic nie obciąza włosów (no w końcu to mgiełka)...nie zauważyłam też żeby je prostowała lub podkreślała skręt fal...ale żeby nie było tak kolorowo to jest jeden spory minus...nie pomaga w rozczesywaniu włosów...brakuje jakiegoś "poślizgu"...więcej solo jej nie użyję bo zbyt dużo włosów sobie przez nią wyrwałam podczas czesania...szczególnie jak już wyschły...
czy Wy też macie takie odczucia??
wiecie ja tej firmy nie znam ale tak ją wychwalacie muszę coś spróbować mgiełka brzmi zachęcająco zwłaszcza że mam zawsze problem z oklapniętymi włosami.
seszene jest offline Zgłoś do moderatora