Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 07:47   #155
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ciekawa sprawa z tym hydrolatem.. no w życiu bym nie pomyślała ale widocznie tak musiał u Ciebie zadziałać.
Ja też zapuszczam włoski Miałam ochotę je obciąć na takie do ramion ale odkąd regularnie zaczęłam olejować włoski i widzę jak pięknieją i jaką mi to przyjemność sprawia to mi się odechciało
No i to jak ciężkie! Mam wątpliwości czy podołam ale nie poddaje się bez walki

Kusisz tym olejem z orzechów włoskich Ja wcinam orzeszki włoskie na pamięć więc olej też na pewno byłby w tym celu dobry To jest dobra myśl!
O to prawda, aż żal ścinać po olejowaniu, ale trzeba było. Na szczęscie moja fryzerka doskonale wie co to znaczy końcówki i starannie wybiera je do ścięcia. Poza tym wizyta u niej to sama przyjemność i strzyżenie ze stylizacją to 12-15zł. Dobrze mieszkać w małej mieścince W Lublinie słyszałam, że śpiewają 60zł za końcówki bez stylizacji za co ja się pytam?!
A co, chce się oleju z orzechów? Dać?
Pamięć poprawiła się od orzechów?

Cytat:
Napisane przez seszene Pokaż wiadomość
si si kupujemy z pasieki w słojach mutantach:P ja ma taki wielokwiatowy teraz, ale najczęsciej mamy gryczany

też miałam lip smackersa ale zapachy do mnie nie przemawiały poza watą cukrową:P co do oleju sama nie wiem nigdy nie piłam:P miałam taki z orzeszków ziemnych ale smakowicie pachniał
No to trzeba kupić miodek Łatwo się zmywa z włosów?
Co do zapachów to jestem wyrozumiała, nic mi nie przeszkadza. Teraz kupiłam jagodowy i jest fajny A z watą cukrową nigdy nie widziałam. Może to ten z tych barwiących? Ale one nie są naturalne, są w nich glikole i benzyl alkohol i coś jeszcze, ale już nie pamiętam.
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora