Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 10:02   #159
magnesita
Zadomowienie
 
Avatar magnesita
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 660
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość

Masz cudne włosy, nie miałam czasu się zbytnio przyjrzeć, ale rzucają się w oczy


Aguś nie mam [pojęcia jak to możliwe ale strasznie mnie zapchał ten hydrolat! A może był zepsuty albo namnożyło się w nim nowe życie? Nie mam pojęcia. Mam uraz do różanych hydrolatów i koniec.
hahah nie Ty jedna, to cięzkie wyzwanie z tymi skórkami. ..



Ja też byłam dziś na zakupach Kupiłam olej z orzechów włoskich, niestety znalazłam tylko rafinowany ale jest Już mam go na buzi, pomadke Lip Smackers, krem AA eco z rokitnikiem i oliwke hipp. Zdjęcia wrzucę jak wrócę z ferii, bo tu nie mam aparatu.
A propo oleju z orzechów włoskich, czy któraś z Was go je/pije? Powinien dobrze wpływać na prace mózgu i ogólnie odżywiać organizm od środka. Chyba zacznę go jeść.
Za moje włosy
Co do skórek to ja jak na razie nie obcinam
Oleju z orzechów włoskich nie piłam. Za to mój szwagier jest na diecie i pije codziennie olej lniany.

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Co do włosów nadchodzi czas pierwszego mycia po farbowaniu Khadi. Włosy są już nieporównywalnie lepsze. Bardziej miękkie i błyszczące; kolor jest nadal ciemny (wiadomo) ale zdecydowanie bardziej rudy, co mnie akurat cieszy. Tak się napaliłam na te rudości, że chyba następnym razem farbnę czystą henną. Muszę jeszcze na ten temat poczytać. Za moment wrzucę olejek Phenome i na długość chyba ulubiony migdał? Zobaczymy. Nie mogę doczekać się mycia włosów
Kurde margolciu chętnie bym zobaczyła zdjęcię Twoich włosów po khadi

Cytat:
Napisane przez margoltka Pokaż wiadomość
Chciałam napisać i zapomniałam Ostatnia moja wizyta u fryzjera była w październiku. Zapuszczam. Moja zaprzyjaźniona fryzjerka stwierdziła, że jeśli chcę mieć długie, to mam przestać co rusz do niej przychodzić. Końcówki odkąd intensywnie dbam przestały się rozdwajać, jedynie na odrastającej grzywce gdzieniegdzie się znajdzie jakiś nieszczęśnik, ale ona była ścinana ostatnio 1,5roku temu.

A tak na marginesie, moja włosowa historia niestety jest tragiczna. Miałam długie równo ścięte zdrowe włosy, ale zapragnęłam w dniu ślubu czesania u super extra fryzjera. Ślub był w grudniu, pan fryzjer już w październiku ustalał fryzurę. Musiałam przynieść zdjęcie sukni, makijażu, nawet bukietu Ustaliliśmy lekkie rozjaśnienie włosów i retro fale w stylu gwiazd lat 40stych. Miało być glamour Tydzień przed ślubem było ów ścięcie. Pan fryzjer dosłownie (!) zaczesał włosy do góry i jednym ruchem ręki je obciął. Nic nie poprawiając. Ścinanie trwało 1min. I tak z włosów prawie do pasa, zrobiły się włosy lekko za ramiona. Farbowanie też nie miało nic wspólnego z ustaleniami. Oczywiście już w dniu ślubu czesał mnie ktoś inny. Od tego czasu miotam się od fryzjera do fryzjera. Każdy ma inną wizję, inna fryzura, inny kolor i tak włosy miałam w opłakanym stanie. Gdzieś od połowy września dbam i jeszcze raz dbam o moje kudłaczki, a przede wszystkim unikam wizyt w salonach. Przez przypadek okazało się, że dobra znajoma z podstawówki ma swój salon i jeśli już chodzę do niej. A ona mi ich nie zetnie

Teraz mam olejek Phenome na skórze głowy, a na długości olej z migdałów. Nie wiem czy hennowane włosy mają jakieś upodobania co do olejków? Olejek Phenome wydaje się całkiem fajny, chociaż chyba daję go więcej niż 10kropel. Ma ktoś ten kosmetyk? Jestem ciekawa jak go nakładacie?
Historia z fryzurą ślubną....bezcennaza biłabym gościa


Cytat:
Napisane przez marcelinka12 Pokaż wiadomość
ja tez zapuszczam i nawet ja chcialam oststnio podciac to moja fryzjerka powiedziala nie mam zapuszczac to zapuszczam....

i wciagnelam sie wlasnie zlozylam zamowienie na BU....
Co zamówiłaś z BU?

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Ło rany!! Ale miałaś niemiłą przygodę I to jeszcze tuż przed ślubem. Jak mi by ktoś ściął takie długie włoski jak miałaś Ty, to z premedytacją i świadoma tego co robię udusiłabym! Zazdroszczę znajomej fryzjerki I piękniejących włosów Ja właśnie dlatego nie lubię fryzjerów, mówie tylko same końcówki a zostawiam 1/3 włosów Znam tylko jednego fryzjera, który rozumie przekaz "ścinamy końcówki" ale za same obcięcie końcówek płacić tyle ile chcą to mi się jakoś nie widzi

Daj znać jak olejek Phenome, też go mam ale na razie nie tykam
No własnie mało który fryzjer rozumie-proszę ściąć końcówki



Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Zazdroszcze naprawdę Ja muszę poszukać jakiegoś małego salonu, może obetną mi końcówki, bo też mi się nie uśmiecha za to płacić 80zł
Słyszałam, że olej z orzechów może troszke przyciemniać włoski więc zakodował się w mojej główce Dziękuje Ci bardzo ale myślę, że i tak się skuszę Ale testuj to mi powiesz czy fajny
Mówi się, że orzechy włoskie nie przypadkiem przypominają wyglądem ludźmi mózg, mają wiele minerałów i witamin, które wpływają korzystnie na prace mózgi i koncentracje Wpływają też dobrze na cere i układ krążenia

O, to ja też spróbuje miodzik na włoski
80 zł za końcówki? Miodzik na włosy....już dawno nie robiłam ale sobie chlapnę go przy najbliższej okazji
__________________
Radości życia rodzinnego,są najpiękniejsze na świecie, a radość, jakiej rodzice doświadczają na widok swych dzieci, jest najświętsza.
Johann Heinrich Pestalozzi

Spełniona w związku.Szczęśliwa w życiu.
magnesita jest offline Zgłoś do moderatora