Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-09, 10:03   #160
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IV

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Małgosiu cudeńka! Phenome szkoda, że nie widziałam dzieciaka pewnie Mi wkleiłaś Jak dorwę u siebie te myjeczki to na pewno kupię! bo póki co to rossmana koło mnie albo zamknęli (nieeeeee!!!) albo remontują.
To ciekawe, u mnie w okolicy domu jest 5 rossmanów, a w całej dzielnicy to nie zliczę... najprężniej rozwijająca się forma.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Wow, świetne zakupy. Muszę się tym rożnym gąbeczkom w Rossmannie lepiej przyglądać, bo zawsze tylko lekko zerkam na nie okiem.

Ja myślę Dziewczyny, że na naszym blogu robiąc recenzję czegoś, co większość bądź wszystkie z nas używają to warto byłoby zawsze na początku pisać z jakiej perspektywy się ocenia dany produkt. Czyli np. maska do włosów z Alterry z mojego punktu to włosy przetłuszczające się, długie, grube, a u kogoś np. suche, krótkie. Super by to wyglądało, bo taka maska z Alterry działa chyba na wszystkie z nas super, a przecież każda z nas ma inne włosy. Na moje też działa super, a w ogóle nie jest do moich włosów.
Może recenzje można podwójnie wyszukiwać - po produkcie i po autorce (każda na początku mogłaby zamieścić opis właściwości

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Phenomenalne zakupy!!
A powiesz mi jak się sprawuje ta maseczka różana?
Nawilża, trochę podrażnia (zaczerwienia skórę) ale to przechodzi...

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziewczynki a czy ten krem z JMO, który tak super leczył wypryski był z mącznicy lekarskiej?
Bo właśnie zauważyłam coś takiego i takiego z mącznicą. Miała może któraś z Was?
To było serum, te dwie rzeczy to jakieś nowości...

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
O to prawda, aż żal ścinać po olejowaniu, ale trzeba było. Na szczęscie moja fryzerka doskonale wie co to znaczy końcówki i starannie wybiera je do ścięcia. [COLOR=Silver]Poza tym wizyta u niej to sama przyjemność i strzyżenie ze stylizacją to 12-15zł. Dobrze mieszkać w małej mieścince W Lublinie słyszałam, że śpiewają 60zł za końcówki bez stylizacji za co ja się pytam?!
W Warszawie jeszcze gorzej
Margo ale przygoda przed ślubem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora